Змінює маршрут популярний поїзд "Київ - Солотвино, Чоп". Відомий новий графік

49
3

В Укрзалізниці вирішили прискорити рух поїзда Київ — Солотвино, Чоп та змінити його маршрут.

В пресслужбі "Укразалізниці" зазначають, що з 19 вересня почне курсувати двогрупний поїзд № 13/14-113/114 Київ — Солотвино, Чоп, завдяки якому значно скоротиться час у дорозі.

Із Києва поїзд вирушатиме о 17:11, а до Солотвина прибуватиме об 11:19 (замість 13:52, як було раніше). У зворотному напрямку поїзд відправлятиметься з 20 вересня о 16:50 (замість 14:55), а до Києва прибуватиме о 10:44.

Крім того, тепер маршрут поїзда № 13/14 проходитиме через станції Стрий, Славське, Свалява, Мукачево, а маршрут поїзда № 113/114 — через станції Самбір, Турка, Сянки, Перечин та Ужгород. З’єднуватимуть та роз’єднуватимуть поїзди на станції Львів.

Нагадаємо, що Укрзалізниця також додає вагонів до поїзда за напрямком Київ — Ужгород.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!


Коментарі

П
Пасажир

І навіщо ця вся «комедія»? До того часу все було нормально, а зараз якісь дивні зміни, та й ще на осінь… А як же тепер жителям н/п Солотвина чи Хуста дістатися до того ж Чопа, Ужгорода та іншого протилежного району Закарпаття - Перечин. Це просто знехтування інтересів пасажирів Закарпаття…. Ну раз так, то хай відновлюють поїзд Львів - Солотвино: тоді такий варіант можливий

Р
Роман

Відновіть поїзд 601-602 Львів-Солотвино Зручніший для пасажирів напрямку Львів-Самбір-Ужгород, прибутковіший для залізниці

Ф
Філолог

Правильно : ПОТЯГ , а не поїзд . Уникайте русизмів. Будьте грамотними .

Читайте також