Змушували жебракувати людей із інвалідністю з Закарпаття: Рішення суду

11
0

У Тернополі судили жінку, яка разом із спільником втягнула двох людей з інвалідністю у жебракування і відбирала в них милостиню.

Про це йдеться у вироку Тернопільського міськрайонного суду. Як випливає з обвинувального акту, фігурантка – уродженка Казахстану, громадянка України, одружена, раніше не судима, без освіти Надія. Жінка разом із спільником, скористались вразливим станом двох людей з інвалідністю першої та другої групи із Закарпатської області. Про це повідомляє Погляд.

Переконали їх і привезли до Тернополя для зайняття жебрацтвом. У місцях найбільшого скупчення людей, потерпілі жебракували, а отримана милостиня діставалась фігурантці та її спільнику.

Обвинувачена у суді вину визнала, погодилась зі всіма зібраними слідством доказами і відмовилась від їхнього дослідження у суді. Досліджувати їх суд не став. Він визнав фігурантку винуватою у вчиненні кримінального правопорушення за ч.2 ст. 149 КК – вербування та переміщення людини, вчинені з метою експлуатації, з використанням уразливого стану особи, щодо кількох осіб та за попередньою змовою групою осіб та присудив 5 років тюрми. А на підставі ст. 75 КК звільнив від відбування покарання, призначивши два роки іспитового строку.

Вирок набрав законної сили 26 липня.

Покарання для спільника суд присудив ще у грудні 2020. Зокрема вироком від 22 грудня затверджено його угоду з прокурором і призначене узгоджене в ній покарання – 5 років тюрми, від відбування яких його звільнили на підставі ст. 75 КК, призначивши три роки іспитового строку. Спільник – уродженець села Балажер Берегівського району Закарпатської області, раніше не судимий.Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!
Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також