Знову збільшується авточерга на угорсько-українському кордоні

7
1

Шість годин треба чекати у черзі водіям вантажних автомобілів біля прикордонного переходу "Загонь", щоб перетнути кордон з Україною. За інформацією угорської поліції, наприкінці тижня на цьому ж переході слід зважати на затримки з перетином кордону тривалістю 60-120 хв. і водіям легкового автотранспорту.

Ще у суботу зранку черга вантажівок на угорському боці кордону на автотрасі М4, що веде до українського прикордонного переходу "Тиса", видовжилася до 2 кілометрів, і, за інформацією угорської поліції, вона може збільшитися.

Річ у тім, що Національне податково-митне відомство Угорщини (NAV) запроваджує комп'ютерний облік пального в баках автомобілів, а також відстані, яку вони долають під час перебування за кордоном. Цей захід спрямований на припинення спроб увезення на територію Угорщини надмірної кількості пального, що обкладається митним збором.

Угорська поліція попереджає, що черги легкових автомобілів з угорського боку, ймовірно, утворюватимуться і на прикордонному переході "Берегшурань" ("Лужанка").

Як відомо, кілька тижнів тому на прикордонному переході "Загонь" виникали 6-7-кілометрові "корки" вантажівок. Тоді тривалість їхнього перебування у черзі до кордону з Україною сягала 24-25 годин.

Коментарі

RM
robert mukachevo

to vso brehnja nasi kozlu na mutnucji hrabyjyt tamoznuku vapse bizpridel delajut ja jih vseh bu kastriruval.

Читайте також