"Золото, "срібло" та "бронза": Виховані Мукачівської ДЮСШ повертаються з змагань переможцями

231 1

Управління освіти, молоді та спорту Мукачівської міської ради опублікувало звіт щодо останніх досягнень вихованців Мукачівської ДЮСШ.

Пишаємося: мукачівські спортсмени продовжують підкорювати вершини на спортивній арені 🇺🇦 🏆

1-2 червня у Львові відбувся Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2007 року народження та молодших.

12 вихованців Мукачівської ДЮСШ увійшли до складу Збірної Закарпатської області і продемонстрували високі результати.

• Волошин Ніколетта здобула перше місце у бігу на 200 метрів та стала чемпіонкою у складі команди у шведській естафеті.
  • Ростислав Матьковський став переможцем у бігу на 3000 метрів та срібним призером на дистанції 1500 метрів.

Загалом команда юних легкоатлетів з Мукачева посіла третє загальнокомандне місце у змаганнях.

3 червня у Чернівецькій області завершився Чемпіонат України з боксу серед юнаків та дівчат. Мукачівську ДЮСШ на цих змаганнях гідно представили троє вихованців.

• Високий результат показав Давід Горват, який здобув срібну медаль у своїй ваговій категорії.

8 червня в Мукачеві відбувся шаховий турнір, який зібрав близько 60 учасників з різним рівнем кваліфікації з Закарпатської області.

• Перемогу в турнірі здобув найдосвідченіший учасник, багаторазовий чемпіон Закарпаття Володимир Рижунков.
  • Друге місце посів шахіст Володимир Охотнік.
  • Третє місце здобув мукачівець Василь Гуйван.

З 4 по 6 червня у Києві з успіхом пройшла VI Літня Гімназіада України з греко-римської боротьби. Мукачівські спортсмени продемонстрували високий рівень майстерності та здобули призові місця:

• Дмитро Тупиця здобув золоту медаль у ваговій категорії до 65 кілограмів
  • Матвій Спачинський посів друге місце у ваговій категорії до 45 кілограмів
  • Максим Роман завоював бронзову медаль у ваговій категорії до 85 кілограмів

З 7 по 9 червня у Кропивницькому відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2009-2010 років народження. Мукачево на цих змаганнях гідно представили 4 юних спортсмени.

• Серед них особливо відзначився Максим Петрус, який здобув срібну медаль у бігу на 100 метрів та посів четверте місце на дистанції 200 метрів.

22 медалі на Чемпіонаті області з ММА здобули мукачівські спортсмени: 11 золотих, 6 срібних та 5 бронзових