Жителька Мукачівської громади Лідія Гриневич відзначила 100-літній ювілей

900 1

Нещодавно жителька Мукачівської громади та ветеран педагогічної праці Лідія Гриневич відзначила 100-річний ювілей. Протягом десятиліть вона сумлінно працювала на благо освіти, виховуючи не одне покоління мукачівців.

Багато років жінка працювала вчителем у Мукачівській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів №20. Лідія Тимофіївна — яскравий приклад професіоналізму, відданості справі та любові до дітей. Її педагогічна діяльність завжди відзначалася глибокими знаннями, умінням знайти підхід до кожного учня та створенням атмосфери довіри й взаємоповаги в класі.

Окрім навчальної роботи, Лідія Тимофіївна активно ділилася досвідом із молодими колегами, була наставницею й мудрим порадником для педагогічної спільноти.

Коментарі

М
мукачівець

Була вчителькою російської мови та літератури , та завучем у восьмирічній школі №8 (де тепер художня школа)

Читайте також