Через Закарпаття до Європи: Як та де нелегали намагаються перетнути кордон з ЄС (ІНФОГРАФІКА)

12
2

Загалом минуло річ прикордонники – Чопський та Мукачівський прикордонні загони – спіймали в межах найзахіднішої області країни майже 900 нелегальних мігрантів.

Більшість з них є громадянами Афганістану, Сирії, Іраку, Ірану, Пакистану, Шрі-Ланки та інших країн Близького та Середнього Сходу, котрі прямують до ЄС у пошуках кращого життя.

Часто мігранти певний час проживають в Україні, після чого за допомогою місцевих нелегальних «екскурсоводів» Карпатськими лісами та стежками намагаються перетнути кордон.

Так нещодавно у Словаччині, неподалік кордону із Закарпаттям, спіймали 19 нелегалів та їхнього «екскурсовода» з України. Усіх їх, окрім українця, очікувала миттєва депортація.

Втім, скільком саме нелегалам таки вдалось у 2015 році та і зрештою цьогоріч пробратись через кордон непоміченими так і залишиться загадкою.

Тільки за перші 5 місяців 2016-ого на ділянці відповідальності Мукачівського прикордонного загону було затримано 83-х нелегалів. А протягом 2015 року їх було значно більше –  496 осіб, з них 368 чоловіків, 53 жінки  та 75 неповнолітніх.

– Щодо затриманих підрозділами загону нелегальних мігрантів протягом першого кварталу 2016 року в порівнянні з аналогічним періодом 2015 року – спостерігається збільшення на 30%, – повідомив спеціально для Mukachevo.net перший заступник начальника Мукачівського прикордонного загону – начальник штабу, полковник Сергій Тимощук.

За його словами, найчастіше затримання відбувається в межах Берегівського та Виноградівського районів.

На ділянці відповідальності Чопського прикордонного загону бажаючих нелегально перетнути кордон дещо менше: протягом 2015 року затримано 248 осіб, з них чоловіків – 221, жінок – 17, дітей – 10.

Затримання нелегальних мігрантів відбувалось в межах Перечинського району (Новоселиця), Велико-Березнянського району (Стужиця, Великий Березний, Завосіно), Ужгородського району (Оноківці, Паладь Комарівці, Саловка, околиці м.Ужгород).

– У порівнянні з минулими роками спостерігається зменшення кількості нелегальних мігрантів, як за кількістю так і за чисельністю груп. Піковим періодом спроб потрапляння до країн ЄС в межах ділянки відповідальності Чопського прикордонного загону став 2006 рік, протягом якого підрозділами прикордонного загону було затримано 1489 осіб, – повідомив Mukachevo.net начальник Чопського прикордонного загону, підполковник Ігор Доменюк.

Коментарі

BB
By by

Persh. Za. Vse. Vonu. Lyudu. Jaki. Pragnyt* krashgogo. Zhuttja. Jakshcho. Ne. Sobi. To. Svojiim. Ditjam. I. Ne. Ydyt* robutu. Kruminal. Ale. Realizyvatu. Svojii. Mrijii. I. Vzcomy. Mu. Z. Numu. Odnakovi.

Ж
Женя

Спасибо Кэп а то мы не знали)

Читайте також