CNN включила Мукачево, Ужгород та ще кілька закарпатських місць у топ-список, де слід побувати в Україні

9
7

Відразу 2 головних міста нашого краю, а також Долина нарцисів, озеро Синевир, водоспад Шипіт та Карпати загалом відоме американське видання згадує в своїй добірці.

Як пише видання Varosh, рейтинг з топ-11 місць, які слід обов’язково відвідати в Україні з’явився на сторінках CNN сьогодні, 9 травня як редакційна стаття розділу «Туризм» під назвою Ukraine: 11 best places to visit.

У ній йдеться про Україну, як країну, яка попри усілякі труднощі, намагається привернути увагу туристів з усього світу. Водночас, CNN називає перевагою те, що Україна позбавлена поки натовпу туристів, відтак рекомендує їхати сюди якомога скоріше.

І серед топ-місць, які слід відвідати в першу чергу CNN називає Закарпаття, зокрема Ужгорода та Мукачево, згадуючи також й інші місцини. Описуючи ці міста CNN акцентує увагу на автентичній архітектурі міст, близькості до Карпатських гір та Європи.

Окрім Ужгорода та Мукачева у список CNN потрапили також  Львів, Чернівці, Софіївський парк в Умані, Київ, який зараз приймає Євробачення, Переяслав-Хмельницький, Харків, Чернігів, Одеса та Кам’янець-Подільський.Нагадаємо, що рік тому про Мукачево написало інше авторитетне видання – The New York Times, описуючи, як працюють західні інвестиції в Україні на прикладі заводу Fischer.

Коментарі

Л
лайк

Теперь представим себе, что CNN пишет жирным шрифтом (мега-ультра-новость), что mukachevo.net внесла в список лучшие места в Нью Йорке или Лондоне которые нужно посетить )))

В
Вася

Тіпа освободили Закарпаття від фашизму і віддали комунякам... ліпше мадярам та словакам залишили би Закарпаття.

М
МУнкач

НЕ варта Мукачево було освобождати воліло лишитися у тій старій Європі

М
мукачивець

Вітаю всіх мукачевців з днем Великої Перемоги над фашизмом,мукачевців які ще не забули про Перемогу і шанують подвиг павших воїнів за наше життя, низький уклін воїнам за це!

Р
Русин

Насмішили 1. CNN включила Мукачево, Ужгород та ще кілька закарпатських місць у топ-список, де слід побувати в Україні http://www.mukachevo.net/ua/news/view/208291 2.Мукачівському підприємцю кинули вночі 2 гранати, які вибухнули під стінами будинку http://www.mukachevo.net/ua/news/view/208286

І
іван

А ще Закарпатья входить в число найбагатших регіонів . Скоро про це напише блюмберг. :)

5
5005

Забули згадати про маршрут контрабандиста, в якому можливо побувати в ролі нелегала,верблюда, водолаза, піджака - відчуття будуть не забутні !

Читайте також