«Елітний підрозділ, що увійде в світову історію»: як жителі Мукачева можуть долучитися до 3-ї окремої штурмової бригади (ВІДЕО)

192
5

Представники Третьої окремої штурмової бригади відвідали Мукачево в рамках всеукраїнського інфо-туру, під час якого спілкувалися зі всіма, хто хоче долучитися до війська та дізнатися більше про легендарний підрозділ.

У приміщенні ЦНАПу в Мукачеві розмістили інформаційний стенд. Там можна поспілкуватися з представниками 3 ОШБр. В центрі міста розгорнули мерч-шоп, де можна підтримати бригаду донатом.

«Ми продаємо мерч Третьої окремої штурмової бригади. Можна задонатити і взяти сувенірну продукцію: футболки, кепки, магніти, патчі, наклейки. Всі від старого до малого активно купують, донатять, дякують хлопцям і бажають перемоги», — розповіла волонтерка 3 ОШБр Дарія Старовойтова.

За словами бійців, ідея такого інфо-туру полягає не тільки в залученні людей до війська. Представники бригади не роздають повісток, проте допомагають віднайти себе та здобути нові навички та знання. Під час таких зустрічей люди мають можливість поставити будь-які питання, що їх турбують і почути правдиві відповіді від досвідчених військових, що пройшли бойовий шлях.


«Таке живе спілкування воно є необхідним. Це рішення було саме нашого командира бригади Андрія Білецького. Це військові з бойовим досвідом, вони мають йти до людей і забезпечити цей контакт, щоб цивільні люди могли отримати відповіді на будь-які питання. Ми не роздаємо повісток. Це живе спілкування: люди приходять і цікавляться на майбутнє. Ми пропонуємо зустрічі із нашим молодіжним рухом, зокрема це ГО "Центурія", де кожен з 14-ти років може долучитися до військово-патріотичного виховання» - каже "ТРЕНЕР", — штурмовик 1-ї штурмової роти, 2-го штурмового батальйону 3 ОШБр.

Тур розпочали ще у березні. Планують об’їхати більшість областей України. На Закарпатті окрім Мукачева, зустрічі з бійцями відбудуться в Ужгороді та Сваляві.

«Мета нашого приїзду інформаційна. До нас приходять чоловіки, жінки і навіть юнаки у яких в серці палає вогник. Які бажають захищати нашу батьківщину, але не знають, як цей шлях почати. Приходять до нас на спілкування і ми таким чином знаходимо своїх, а свої знаходять нас. У нас тур Україною, він тільки почався. Ми почали з Київської області, далі Черкаська, Кіровоградська, Вінницька, Хмельницька і от ми у вас. Наразі в Україні панує атмосфера ніби війна десь далеко. Насправді ж ми маємо бути сильними, будувати нашу потужну армію, щоб навіть коли ми переможемо - ворог більше не зазіхав на нашу свободу», — розповів "ЛОФТ" — кулеметник 4-ї штурмової роти, 2-го штурмового батальйону 3 ОШБр.

Тих, хто вирішить долучитися до 3 ОШБр, чекає тестовий тиждень в навчальному центрі бригади. Там учасники здобуватимуть теоретичні знання та практичні навички з вогневої, тактичної підготовки та тактичної медицини. Проте, бійці кажуть - якщо під час навчання людина зрозуміє, що їй це не підходить, вона зможе в будь-який момент безперешкодно покинути вишкіл.

«Ми пропонуємо пройти тестовий тиждень у нашому навчальному центрі у Києві. Це тестовий тиждень, коли майбутній боєць зможе визначитись - чи підходить йому наш підрозділ, зможе побачити свої сильні та слабкі сторони. В цьому йому допоможуть наші інструктори, які є професійними і вже пройшли бойовий шлях. Потрібно бути мотивованим. Потрібно бути патріотом, фізично не "дохлим" звичайно. У нас елітний підрозділ і тому навіть не всі бажаючі до нас можуть потрапити. Є певні критерії відбору. Але спробувати може кожен, записавшись на тест-тиждень», – розповідає "ЛОФТ" - кулеметник 4-ї штурмової роти, 2-го штурмового батальйону 3 ОШБр.

Зараз Третя окрема штурмова бригада налічує понад 11 тисяч бійців. Вона, кажуть військові, повинна увійти в історію, як найбільша штурмова бригада ЗСУ. Це елітний добровольчий підрозділ, сформований у перші дні повномасштабного вторгнення.

«Дуже приємно, що нас впізнають на вулицях, підходять, вітаються. Це говорить про те, що ми на вірному шляху. Третя окрема штурмова бригада завжди намагається бути в усьому першою. І такий тур є першим взагалі серед інших підрозділів. Багато військових в інших регіонах приходять до нас, щоб дізнатися більше про наш підрозділ і виявляють бажання перевестися до нашого підрозділу. Відчуття нашого азовського побратимства є особливим. Воно не обмежується лише перебуванням у війську. Це на все життя. Інші підрозділи не мають такого відношення, такої великої поваги один до одного. В третій окремій штурмовій бригаді існує культ воїна. Ми маємо велику повагу до військового однострою. Ми не дозволяємо собі навіть у відпустці вживати алкоголь, перебуваючи у військовій формі. Це неприпустимо. Взагалі в Третій окремій штурмовій бригаді немає алкоголю і немає наркотиків. Ми не топимо свій страх у цих ганебних речах. Ми є елітою і для нас велика честь бути захисниками України», — розповів "ТРЕНЕР" — штурмовик 1-ї штурмової роти, 2-го штурмового батальйону 3 ОШБр.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!


Коментарі

М
Микола

128 нічим не гірша! 3 ошбр зібрала дуже молодий кістяк. Вони самі собі відбирають бійців! Відповідно туда попадають фізично здорові, витривалі й молоді! нехай би спробували з мобілізованих 45 + зробити те саме.

М
Мигаль

У нас є 128.

*
*****

Дякуємо нашим найкращим Захисникам за мужність і вірність Україні!

С
Сергій

Чудовий шанс для молоді яка прагне слави

О
оператор

хочу піти оператором РЕБ, шо для сього треба?

Читайте також