Гібридна війна: Футбольна збірна Закарпаття представлена на чемпіонаті світу невизнаних країн (ФОТО, Доповнено)

40
16

У столиці Англії проходить черговий чемпіонат світу під егідою КОНІФА, яка збирає навколо себе так званні футбольні конфедерації, які не входять до складу ФІФА.

Було б нічого, але більшість із команд представляють невизнанні світом республіки. Кваліфікаційний раунд, який долали закарпатці складався із відбіркових матчів, у яких грали навіть команди ДНР та ЛНР.

В минулому році закарпатці вже брали участь у змаганнях під егідою цієї конфедерації на чемпіонаті Європи. Тоді команда була представлена багатьма гравцями, які грали паралельно у чемпіонатах районів Закарпатської області.

На чемпіонаті світу закарпатці свій перший матч зіграли із збірною Абхазії, яка не є визнаною у світі як самостійна держава. Закарпатці матч виграли з рахунком – 2:0 і готуються вже до наступних ігор, а це із Північним Кіпром та Тібетом.

На сайті про збірну Закарпаття йдеться тільки те, що це Закарпатська угорська національна збірна під назвою Kárpátalja (з угорської перекладається як Підкарпаття/Закарпаття - ред.), а зумовлено це великою кількістю угорської нацменшини на території області. На її емблемі контури Закарпатської області та прапори 2-х країни – України та Угорщини.

Якщо в минулому році на чемпіонат Європи команда закарпатців складалася наполовину з гравців, які грали на території України, то тепер головний куратор клубу поставився до цього із серйозністю і склад був сформований лише із футболістів, які на сьогодні виступають в угорських командах.

Але так само там можна зустріти знайомих Шандора Розмана та Шандора Вайду із Виноградова, Юрія Тому, який нещодавно був гравцем "Говерли" Ужгорода та ФК "Ужгорода" та Золтана Бокшо із Мукачівщини.

Після минулорічної участі наших футболістів на турнірі в Кіпрі ФФУ не відреагувала і спортсмени не були покарані і навіть попереджені. Мабуть, керівним футбольним органам України варто звернути увагу на такі речі, адже в наступному році можна поїхати і до Донецьку, адже у КОНІФИ був намір провести наступний чемпіонат Європи саме на території ДНР.

Вже у понеділок, 4 червня у Федерації футболу Закарпаття офіційно прокоментували цей інцидент і пообіцяли розібратися спільно з відповідними органами, в тому числі силовими.

Коментарі

Д
Допа

По моєму всьо понятно. Всі ці футболісти - закарпатці, які зробили собі мадярський паспорт. Два навіть є із юніорської збірної мадярів. Це два із кількох десятків а може вже і сотень найперспективніших, кого забрали в 11-12 років в мадярські академії, бо наші шуфричі блюки щербеї розвивають футбол лиш в телепередачах сельменського, а насправді батьки за свої гроші дітям все купують - від форми до бутербродів на виїзди. А як няньо не має такої можливості, то лишаєся або на мадяри, якщо повезе або пиво починати пити.

Ш
Шоні

Та вже здуріли цілком...етнічна група, подкарпатські мадяри...най си грають, добре голову людям забивати при таких цінах на газ і таких преміях у керівників нафтогазу...геноцид свого ж народу...а вам все лиш гібридна війна

В
василь

Погуглiть де та з ким грає грає кримськотатарська збірна Адалет

МВ
Мадярський верховинець і гоцул

На гербови карта усьої Закарпатської области од Березного до Рахова, айбо написали Мадярськоє Подкарпаття. Де у Закарпатті у горах є мадяри???

Z
Zoltan

КОНІФІ " Объединяет футбольные ассоциации и их сборные стран (непризнанные и частично признанные страны, автономии внутри признанных стран, этнические сборные), которые официально не были включены в состав ФИФА и континентальные конфедерации."

П
петро

це якась х ня а не збірна закарпаття чому мовчить ФФУ,МІД???????????????

ФП
Ференц Пушкаш

а де мож придбати якусь суверенно-сувенірну символіку з такого чампійонату?Федерація фотбала мала би ся ліпше чухати на хосен фотбаліштам ай болельщикам, а не лем жерти-пити на гостинах

Т
Тарас

До 123...Чемпіонат проходить в Лондоні що має там СБУ робити? Увас кить що то СБУ винна.

Ф
Фотболішта

Та най грают! Вам шкода? Усюди сєпари вам ся увижавуть! Кідь кийов нечитавий, то його проблєми

1
123

а де СБУ? треба у корні такі замашки рубати, а не забити болт на усьо а потім руками розводити... І прапор там явно сепарський мадярський і закарпатський, а не закарпатський і да, команда називаться підкарпаття, а не закарпаття чуствуєте разницю?

Й
Йовжі

А що не так? Закарпаття хіба визнана країна? Ні! тоді все правильно! Між іншим, Karpatalja перекладається не як Закарпаття, а Підкарпаття.

М
Мікулаш

Дослівний переклад ; Karpatalja - Підкарпаття. ( а не Закарпаття ).

КМ
Карпато марсіян

Мадяри самі ж провокують, і вже не вперше. Шкода... Я не скажу нічого поганого про наших братів угорців, нам немає чого ділити і Батьківщина у Нас одна, розумні самі бачать хто це робить, кому вигідно.

В
Варишський

Коли зайшов на сайт букмекерсьоі контори то там в лініі матч Северний Кіпр-Закарпаття то я офігів....Чуе душа жиди як здали Крим та Донбас так здадуть і наш край...Рабів достатьно за перевалом для обслуги олігархату і без нас

ЦЄ
Цвірінь Євген Горобуськович

Калічки...але! то є ВЛАСНИЙ вибір.

С
Сріберньій

В котрыхись из мозгами хреново ( у футоліштів ) , а котрісь нич ни видят ( федерація футболу Закарпаття ).

Читайте також