Громадські ініціативи Мукачева: що, як та за скільки пропонують збудувати у місті (ПРОЕКТИ)

7
24

Всього на бюджет громадських ініціатив Мукачева у 2017 році передбачено 3 млн гривень, а переможці проектів повинні реалізувати їх до кінця 2018 року.

Станом на 31 жовтня, мукачівці зареєстрували та подали 10 проектів використання бюджету громадських ініціатив, з якими можна ознайомитись, а з 1 листопада і проголосувати, на офіційному сайті Громадського бюджету

Згідно з умовами проекту, будь-який мукачівець, який досяг 16-річного віку, дотримуючись відповідного положення бюджету громадських ініціатив міг подати малий проект (від 100 000 до 300 000 грн) чи великий (від 300 001 до 800 000 грн). Автор реєструє проект на офіційному сайті з візуалізацією, а вже з 1 листопада будь-хто може проголосувати за той чи інший проект. 

Щоб малий проект попав на розгляд, за нього повинні підписатися 25 осіб, за великий - 50 осіб відповідно. До кінця 2018 року проект повинен бути реалізованим.

Проекти-переможці – проекти, які за результатами конкурсу набрали найбільшу кількість голосів.

Пропонуємо ознайомитись з 10 проектами, які зареєстрували мукачівці. 

1. Проект "Підвищення якості життя мешканців житлового мікрорайону міста Мукачево («Пентагон») , шляхом створення громадського простору "Софіїн Двір", розташованого вул. І.Зріні 109а.". Вартість - 298 000 грн.

- Проект спрямований на покращення якості життя мешканців мікрорайону, через вирішення проблеми сучасності: необхідність вдовольнити потребу людей в умовах для спілкування, дозвілля, творчості та освіти безпосередньо там, де вони проживають. В проекті це - прибудинкова територія й під’їзд №2 будинку 109а ( вул. І.Зріні), де жила велика поетка Софія Малильо (роки життя: 1926-2015 рр). В громадському просторі «Софіїн Двір» засновується народна читальня («Софіїна читальня»), як жива пам`ять й вшанування творчості Софії Малильо, - йдеться в описі проекту. 

* * *

2. Проект "Створення мультиспортивних майданчиків для молоді, облаштування території для дозвілля та відпочинку дітей і дорослих у сквер-парку Набережна-Валенберга". Вартість - 798 002 грн. 

- Відновлення парк-скверу в центрі Мукачево, та створення на його території декілька спортивних майданчиків для молоді, а також ігрового майданчику для дітей. Облаштування території парк-скверу для комфортного проведення дозвілля та відпочинку дітей, молоді, дорослих та гостей міста, - йдеться в описі. 

* * *

3. Проект "Ремонт існуючих доріжок для облаштування дозвілля та відпочинку Мукачівців у сквер-парку Набережна-Валенберга". Вартість - 299 000 грн. 

- Даний проект передбачає ремонт та облаштування пішохідних доріжок у парк-скверу Набережна-Валенберга в центральній частині міста Мукачева . Створення комфортних умов для дозвілля та відпочинку Мукачівців, - описує проект автор. 

* * *

4. Проект "Крематорій (інсинератор) для утилізації біологічних та небезпечних відходів". Вартість - 590 000 грн. 

- Безпечне поводження з біологічними відходами, їх утилізація і як результат, забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя в м. Мукачеві. В даний час інсинератор вважається одним з найбільш ефективних засобів, що дозволяють знешкоджувати різні типи відходів, - описує автор проекту. 

* * * 

5. Проект "Мукачівський міський літературно-мистецький музей". Вартість - 295 000 грн.  

- За задумом це має бути типовий музей у рамках існуючого Положення про музеї України та Закону України "Про музеї та музейну справу" (від 29.06.1995 року), підпорядкований органу місцевого самоврядування, а саме Мукачівській міській раді, - йдеться в описі проекту. 

Автор не додав візуалізації проекту. 

* * *

6. Проект "Дитячий ігровий комплекс для учнів початкових класів ЗОШ №13 та дітей мікрорайону віком 6-11 років". Вартість - 799 730 грн. 

- Проект передбачає встановлення сучасного та безпечного дитячого ігрового комплексу для дітей 6-11 років на території ЗОШ №13 з метою забезпечення необхідних умов для організації навчально-виховного процесу та ігрових занять на відкритому повітрі під час групи продовженого дня, сприятиме набуттю дітьми навичок фізичної підготовки, популяризації здорового способу життя, - описує проект автор. 

* * *

7. Проект "Облаштування благоустрою набережної в районі Черемшини для відпочинку населення Мукачева". Вартість - 209 000 грн. 

- Проект спрямований на забезпечення комфортного відпочинку на набережній в районі Черемшини. До благоустрою набережної зони входить облаштування території над річкою новими лавочками, смітниками та клумбами. Мета проекту забезпечити жителям міста та району приємний відпочинок на березі річки Латориця, - йдеться в описі проекту. 

* * *

8. Проект "Майданчик екстремальних видів спорту". Вартість - 570 000 грн.

- Основна мета проекту створити єдине місце для заняття вуличними видами спорту, тренування та спілкування однодумців. У місті з’являється все більша цільова група яка займається даними дисциплінами, але не має змоги робити це якісно. Додаткове місце для заняття фізичними вправами. Також планується захопити молодь, якій не цікаві традиційні види спорту. Таким чином створюється професійний майданчик для якісного та продуктивного проведення часу, - описує проект автор. 

* * *

9. Проект "Пішохідний міст через р. Латориця "Монастирський". Вартість - 800 000 грн. 

- Мета проекту-створення нових безпечних пішохідних маршрутів, зручна та комфортна комунікація між пам’ятками міста (мається на увазі Свято-Миколаївський жіночій монастир та парк Перемоги), - описує проект автор. 

* * *

10. Проект "Пішохідний міст через річку Латориця "Черемшина - Росвигово". Вартість - 800 000 грн. 

- Реконструкція існуючого трубопроводу під пішохідний міст, - пояснює автор проекту. 

 Автор не додав візуалізації проекту. 

Коментарі

П
Петро

А мош проект? Капітальний ремонт водопроводу і круглосуточне водопостачання. І візуалізації ніякої не треба - всім все понятно. І підпишеся пів города точно.

В
Василь

Я за проект номер 7 тому що стан набережної дуже поганий і з цим щось обовязково треба робити. Такош я про підтримку района Борок Телеп щоб зробити дороги мешканцям та моста біля Монастиря. Ці три проекта заслуговують на прокращення так як вони знаходяться у найгіршому стані.

Ц
Центровський

А мош номер 11 - всiх циган виселити iз города а борог телеп бульдозерами розрiвняти? На се бим дав усi 3 млн гривнiв.

Ц
Центровський

Херня всьо, кроме номера 5. Дороги, благоустрiй фасадiв та чистота мiста - прiоритетнi завдання повиннi бути. Вся набережна Латорицi замусорена бидлом, + покриття багатьох вулиць залишають бажати кращого. Дощ пiде - болото i грязь до колiн.

О
Олег

И как войти в систему для идентификации ? Какая-то фигня, как оставить свой голос за Проект №10

9
911

Народ,будьте активней,проходите по ссылке в статье,и голосуйте.

0
007

Камеры наблюдения надо !!!

М
Мукачівець

Номер 10,однозначно

1
123

Намагалась зайти на офіційний сайт Громадського бюджету та проголосувати за проект №10. Занадто багато складностей. Так через інтернет ніхто голосувати не буде. Спростіть систему

Н
Наталія

Мости!!!! Проект 10 !!!

Л
Лилия

Я за прокт номер 7. Давно пора зделать детям хорошую спортивную площадку, и красивый парк

І
Іван

Мости. Це тема

=
=)

Я за проект №7! Повсюди мусор, бо людям нема куди викинути, жодного смітника. Дорога на набережній просто ЖАХ, особливо коли дощ, калюжі такі, що обійти неможливо. А за лавочки я взагалі мовчу.

1
123

Я звичайно за розвиток мiста й iнше, але як на мене крематорiй й мiст то дiйсно теми вартi уваги. Спортивнi майданчики й iнше трошки можуть почекати

К
Краянин

А що плануєте робити з ВЖЕ ГОТОВИМ ?! Чому стоіть та фактично ЗНОВУ занепадає фактично готовий колишній Будинок Офіцерів ?

Ц
Ціаній

Міст! Лишень гарний, підвісний ( краще в тому місті , де колись був понтонний - щоб виходив з парку від поліклініки)...а не якесь чергове одоробало на трубах, замість опор.

Ч
Черемушки

Проект №7 - дуже потрібно... лавочки колись ставили, ще у 2008 році вони там були, але потім їх зламали( Від "Корчми" і далі в сторону району - жодної мусорки. А із пішохідною частиною однозначно треба щось робити, бо після дощу - болото, потрібно обходити.

9
911

Про мосты (в обоих случаях) и про крематорий для отходов-отличные идеи.

.
.

йа за муст

К
Круто

Це все добре , по сучасному. Правда є в місті райони де ще каналізації не має. Борок телеп наприклад.

М
Мост

Голосуйте за мосты, это очень нужная и удобная вещь, плюс к красоте и превликательности города.

T
telep

У борокпелепі дорогу зробіть ондо болото і ями.

М
мешканець

Вул.128 окремої гірсько-піхотної бригади (Севастопільську) тупікову зробіть, бо виглядить як після АТО-ні дороги,ні тротуарів, ні асфальта. Нічого крім болота та ям

Я
Я

Голосуєме всі за мости.всі ті парки задовбали.по 800 штук у никуда

Читайте також