Гройсман має бути на Закарпатті 11 травня

8
18

Про це інформують джерела Mukachevo.net в уряді та Закарпатській ОДА. Більше того, візит прем'єра на Закарпаття значиться у офіційних заходах керівництва області на п'ятницю, 11 травня.

За попередніми планом візиту, інформують джерела нашої редакції, Володимир Гройсман окрім Ужгорода має відвідати село Бобовище, що під Мукачевом, де на власні очі переконати у перспективах виноробства на Закарпатті, а також фактично запустити ремонт дороги до КПП "Тиса", що в Чопі.

Наразі очікується прибуття в область працівників УДО.

Зауважимо, що візит прем'єр-міністра готувався останні кілька тижнів, та як стверджують джерела в Закарпатській ОДА, вже одного разу переносився, адже мав відбутися ще минулого тижня.

Пікантності візиту Гройсмана на Закарпатті додає той факт, що між ним та головою ОДА Геннадієм Москалем є певні непорозуміння. Дехто в оточенні як голови Закарпатської ОДА, так і прем'єра, описує як конфлікт.

До слова, також незабаром має відбутися візит на Закарпаття і Петра Порошенка, який має особисто відкрити у 20-х числах травня Бескидський тунель через Карпати.

Коментарі

Z
Zoltan

Хто їде до нас: Щербицкій? Бо і ті часи точно так же ремонтували і фарбували!

П
Подорожуючий

п.Гройсман мало смоли привезіть бо ниє чим ями поплатати на путях а губернатор нич неробить лем погостинках ходить то в цигана вбереся то щи в когось...

:
:)

Справжній українець Гройсман. З козацького роду!

Ю
Юра

Гройсман переведа пана Москаля на полонину,із пастуха в паству.А-настоящого пастуха зрабить для пастви подарок,це така привелегія в пастви для Пастуха.) Так раніше на верховині Пастухи із жентиці урду робили для пастви !

С
Селянин

Іде в Бобовище проводити "роздержавлення" землі та майна (яке ще не "прихватизували"...) та провести "агітацію" за посадку горішків (фундука) замість знаних бобовищанських садів та виноградників. Ганьба сільраді та депутатам, які "одобрили" (без винесення на обговорення громади села), передачу в оренду чужим людям сільські землі!!! З чим залишите сільських людей, якщо віддасте під посадки "горішків" наші пасовища, поля, сади та виноградники??? Де наше законне право на отримання землі (паю) після роздержавлення та розпаювання майна колишнього господарства??? Депутати, а ви як будете людям у вічі дивитися після такого "одобрямс" на здачу в "оренду" землі селян??? Люди думайте, поки не пізно...

Ч
Чинадієво

Перекрити трасу біля Козачка і пустити його через Чинадієво!!!!!!

М
Містний

Лем удкривати валовшні а щось зробити нікому

Ш
Шпрот

Iнтересно, чи покрасили асфальт начорно, а листя у зелений... Барин iде, чим не повод...............

Р
Русин

Якого пана сьому жидови туй чинити? Най удремонтує усі дороги для начала....а открывати нич не треа! Показуха СССР! УРОДЫ!

ТІ
так і буде

11 перекриеме трасу най їде через чинадіево.за новость спс.

Б
Бундаш

Най из Мукачова пиде на Берегово , а із Берегова до Вілока , до границі , най увидить тоті ями , яма на ямі .

С
Славко

Нахер він нам нужен.Хай його провезуть трасов Іршавського району

М
Мікулаш

Майже поїде у "Вольногору" чи у "Бель Рояль" у Лісарні. Не даремно ж хлопці підсипали ями на цій дорозі глиною з щебнем.

М
Мукачівець

Хай заїде в Мукачево через Чинадієво! Подивимося, шо з нього залишиться!!!

С
Степан

Якщо Гройсман доїде до нас, то хай проїдеться із своїм кортеджем до Рахова, і подивиться на гарні дороги.

НВ
Наш вариш

Нахера він нам тут треба?

ЦЄ
Цвірінь Євген Горобуськович

То мо' Геннадій Москаль антісєміт і треба його виправити?! Побачимо що з того вийде.

Ф
ф

ройцман най у АТО ООС пиндилюйе а не по закарпаттю ходити та винце пити й так з нього як з мацкаля толька ноль . петрик порох коли припреся тунель откривати та най попозирать які поїзда а електрички хотя з нього тоже толька нибуде бо богдани пак запустить по штриці крапка

Читайте також