Ігор Кріль: “Коаліціянти” займаються “окозамилюванням”, стверджуючи, що в їхню коаліцію перебіжчиків брати не будуть

15
2

“Вони думають, що народ у нас дурний і не зрозуміє, що зрадник – це діагноз. Я став переконаним прихильником імперативного мандату, тому що на нинішній стадії розвитку нашого суспільства людей від підлого кроку може утримувати лише боязнь втратити депутатський мандат, чи посаду, чи портфель.

“Коаліціянти” займаються банальним окозамилюванням. Зміни, які вони сьогодні прийняли до Регламенту Верховної Ради, не вплинуть на ситуацію в нинішньому парламенті”. Так заступник голови партії “Наша Україна” Ігор Кріль прокоментував сайту RAZOM постанову ВР, прийняту сьогодні, якою з Регламенту виключено норму про те, що позафракційні депутати в індивідуальному порядку мають можливість вступати до складу коаліції.

“Те, що “коалціянти”, начебто, погодилися, що в “антикризовій” коаліції має перебувати та кількість депутатів, яка була зафіксована з самого початку її створення – 238 чоловік – абсолютно не вплине на результати голосування в нинішньому парламенті, – переконаний депутат, - Ті зрадники, які переметнулися до “коаліціянтів” протягом останнього часу, навіть формально не будучи членами більшості “імені Януковича”, все-рівно продовжуватимуть голосувати так, як їм буде велено. Врешті, не за те їм заплатили “біло-голубі”, аби вони голосували, як схочуть”.

“А усі ці постанови – робота на публіку, - переконаний Ігор Кріль. – Як їм буде потрібно, вони наберуть триста голосів, проголосують нову Конституцію, змінять державний лад в Україні, зроблять російську держаною мовою. І все це зроблять, заявляючи, що кожен депутат вільний голосувати так, як хоче...”

“Вони думають, що народ у нас дурний і не зрозуміє, що зрадник – це діагноз. Я став переконаним прихильником імперативного мандату, тому що на нинішній стадії розвитку нашого суспільства людей від підлого кроку може утримувати лише боязнь втратити депутатський мандат, чи посаду, чи портфель. На жаль, це лишається єдиним ефективним стримуючим засобом, таким собі батогом совісті для "народних обранців"”, - наголосив Кріль.

Коментарі

К
Кусi

Iнформую користувачiв mukachevo.net що на цьому сайтi присутня жорстка цензура . Лозунг для "неоранжевих" вiдвiдувачiв сайту : На mukacsevo.net - коментарям НЕТ !

И
иван

а как же демократия? вернее где?депутаты прозрели. и как говорится лучше поздно,чем никогда.не надо людям лапшу вешать на уши,рада и так выбиралась 2-жды,президент 2-жды.это что-ж 3-ый раз за "троицу",а 4-ый за" благородицу"?!И языки тут ни причем.один другому не мешает.а сами русским не пользуются?а в недовольных все те же лица.

Читайте також