Ігор КРІЛЬ: На посаду спікера можуть бути висунуті кандидатури Плюща, Єханурова, Оніщука або Яценюка

6
5

Єдиною умовою, при якій народний депутат від Блоку "Наша Україна - Народна самооборона" Ігор Кріль підпише коаліційну угоду з БЮТ, є висунення на посаду голови Верховної Ради іншої кандидатури замість Вячеслава Кириленка. На посаду спікера можуть бути висунуті Іван Плющ або Юрій Єхануров, Арсеній Яценюк або Микола Оніщук. Про це Ігор Кріль заявив сьогодні в інтерв`ю РБК-Україна.

Зокрема він сказав, що "на посаду спікера повинна бути висунута та кандидатура, яка саме консолідуватиме різні політичні сили". "Сьогодні Кириленко такою кандидатурою не є – він партію розділив, він фракцію розділив, він парламент розділить. Тому на сьогоднішній день, я говорю, єдиною умовою є зняття його кандидатури на посаду спікера і висунення більш консолідуючої фігури", пояснив І.Кріль.

Хто буде обраний на цю консолідуючу роль, залежить від фракції "Наша Україна - Народна Самооборона". Ось завтра ми з ранку зберемося, і, я думаю, таке рішення ухвалюватимемо", - додав він.

Відповідаючи на питання щодо доцільності висунення консолідуючої кандидатури від блоку, який має певні проблеми з власною консолідацією, він підкреслив, що кандидатуру спікера може висунути тільки "Наша Україна – Народна Самооборона". "Так складається політична ситуація: якщо ми говоримо про демократичну коаліцію, то сьогодні її реально можуть створити тільки 2 політичних сили – БЮТ і "НУ-НС". БЮТ претендує на іншу посаду, це означає, що спікер повинен бути від нашого Блоку, – пояснив він. – Таких людей я назвав, я вважаю, що вони зможуть реально консолідувати. Я не сумніваюся, що в таких умовах ці кандидатури можуть підтримати інші політичні сили".

Коментарі

Ь
Ьь

Можете привітати кріля -=- славу вони замочили!"

Б
Балбеси

З чим вітати :? Позор і зневага всього Закарпаття. Послухайте , що говорить про Кріля Мукачево. Він мочить не СЛАВУ ,а НУНС . Хто захоче після цього мати справу з цією політсилою ? НІХТО !

В
Вітання

Шановний І.І.Кріль! Прийміть щирі вітання з черговою перемогою на політичному фронті! Мочити щирих і зелених патріотів - до останнього!

П
питання

Кріль впевнено говорить а чи так впевнено вони все зролять? Регіонали знову можуть перехопити владу , тоді що?

В
Вітання

Медведчук выходной - от пацыны прокрутили динамо!

Читайте також