Конкурентів по "угорському округу" Балогу та Бушка посвятили у лицарі

11
11

У суботу, 18 лютого, в Берегові на площі Кошута відбулося урочисте відкриття фестивалю вина. Святкова колона пройшла містом до сцени. Тут відбулося нагородження кращих виноробів. Також цього дня до винного ордену святого Венцела прийнято нових лицарів.

Участь в урочистому відкритті заходу взяли Надзвичайний і Повноважний посол Угорщини в Україні Міхай Баєр, представники обласної влади – голова обласної ради Іван Балога та перший заступник голови облдержадміністрації Іван Бушко, керівництво міста та району.

Відкривав фестиваль голова Берегівської районної ради, магістр винного лицарського  ордену святого Венцела Андрій Бігарі. «Статистика свідчить, що у 2011 році близько 80 відсотків перероблено винограду в краї -   на Берегівщині. Тому з упевненість можна стверджувати, що Берегівщина є центром галузі виноробства в нашому краї, є своєрідною столицею виноробства  Закарпаття. Впевнений, що ми і надалі будемо першим за якістю вин  і зможемо конкурувати на європейському винному ринку», - вважає Андрій Бігарі.

Посол Угорщини в Україні Міхай Баєр відзначив, що берегівські вина вже є достойними конкурентами угорських вин  «Такі фестивалі пропагують відродження виноробних традицій. В нашій країні ми такі заходи проводимо вже кілька  десятиліть. Радий, що й Закарпаття взялося активно пропагувати винну культуру», - каже пан посол.

Привітали виноробів та учасників свята й представники обласної влади – Іван Балога та Іван Бушко. Учасникам фестивалю було вручено грамоти від обласної ради та адміністрації. Також Іван Балога вручив спільну відзнаку ради та адміністрації «За розвиток регіону» голові оргкомітету фестивалю Йосипу Галайді.

Опісля, відбулася церемонія прийняття нових лицарів винного ордену святого Венцела. Окрім інших, лицарями ордену стали  голова обласної ради Іван Балога та перший заступник голови ОДА Іван Бушко.

Загалом, цьогоріч на звання кращих претендували 86 закарпатських виноробів. 30 з них були нагороджені бронзовими, срібними та золотими грамотами фестивалю. Всі 30 виноробів отримали цінні подарунки від голови обласної ради Івана Балоги. Окрім того, спеціальні призи вручено виноробу Карлові Шошу та представникам виноробних компаній «Котнар» і «Айсберг».

У коментарі для представників ЗМІ Іван Балога відзначив: минулорічний урожай винограду став найкращим за останнє десятиліття, а звідси і чудова якість вин, представлених на фестивалі.  «На фестиваль приїхали тисячі туристів, в тому числі й з Євросоюзу. Приємно, що область може організувати такі масові заходи. Фестиваль має велике майбутнє. Але маємо думати і про перспективу Сьогодні поки що нема законодавчих ініціатив, які б сприяли домашньому виробництву вина. Винні фестивалі є і ринками збуту, але потрібно йти на зустріч виробникам і в інших питань, в першу чергу прийняти спеціальний режим оподаткування продукції приватних виноробів», - резюмував Іван Балога.

Зауважимо, що за інформацією Мукачево.net, на майбутніх парламентських виборах Іван Балога та Іван Бушко баолтуватимуться від одного мажоритарного округу, який включатиме Берегівський та Виноградівський райони.

Коментарі

ІЯ
І як тепер до них звертатись?

За радянських часів звертались: ТОВАРИШУ ІВАН За незалежної України: ПАНЕ ІВАН За традиціями лицарства: СЕР ІВАН ---------------------------

I
InterMEZZO

Прошу прощения за ошибку - комент на месте и находится в посте дублирующем этот .

I
InterMEZZO

Хоть мой коммент и удалили (в чем сомнения небыло) и изменили расположение фото Бушко все равно похож на гоблина )))) теперь он красуется на заглавном фото ! Браво незаангажированным работникам мукачево.нет!!!

ЛК
Лечение, которое не помогает

Я полагаю, или, как принято говорить в современном интеллектуальном обществе, "ИМХО", что всякое желание нацепить звезду на лоб или месяц под косу, есть проявлением того или иного рода, комплексов неполноценности. Но, даже получив наивысший статус (президент, депутат), болезнь не проходит. Тогда появляется желание стать Богом... А Богу позволено всё, в том числе УБИВАТЬ... Так и появляются обезглавленные тела в Таращанском лесу. Почаще смотрите на звёзды в небе, и тогда станет понятным, что мы - жалкие букашки, и никаким титулам этого не изменить. ------------------------ А набожным христианам напомню: "стройте себе замки на небесах, а не на земле"

Я
Я

вечно неудовлетворенные комментаторы)))

Т
Тарас

Стидоба

7
777

жиру бесятся а понесут как всех бандерлоги

.
............

спивайся народ!!!!!!!

Ч
ЧИСТИЛЬЩИК

СКОРО СЕБЕ ОБ"ЯВЛЯТЬ ЦАРЯМИ ВСІЯ ЗАКАРПАТТЯ

У
Уа

Крутые парни, князьки однако с титулами не по происхождению . Но как говорится порода все равно сильнее пастбища, вылезет)

В
Василий

Сами себя наградили ! Бабло срубили и все !))))

Читайте також