КПП "Ужгород" вдруге заблокували власники авто з іноземною реєстрацією. Вимагають вирішити проблему "пересічок" (ДОПОВНЕНО)

6
3

Активісти розгнівані байдужістю влади до власних громадян і вимагають нарешті зареєструвати у Верховній Раді законопроект, який покликаний збільшити термін між «пересічками».

Блокування пункту пропуску «Ужгород», що на кордоні зі Словаччиною, почалось сьогодні близько обіду. Йому передувала зустріч автовласників біля стадіону «Авангард» в Ужгороді, де вони вирішили знову вдатись до рішучих дій, адже за останні два місяці проблема «пересічок» так і не зрушила з місця.

Станом на 15.00 годину 10 березня на кордоні зібралось близько 70 автівок з іноземними номерами. Автовласники настроєні рішуче і вимагають реєстрації у Верховній раді законопроекту про збільшення терміну між пересічками. Також активісти згодні на ще один варіант – виділення на митниці окремої смуги для «пересічників.

Читайте також: Блокувальники КПП «Ужгород» розгнівані, що на свята змушені були по 8 годин стояти у черзі на «пересічку».

- Так як про нас держава не піклується, ми не маємо де заробити гроші, так як ми, українці, у власній державі змушені бути на умовах транзиту, то нам все-рівно де стояти, - зазначив учасник блокування Павло Павлов у спеціальному коментарі кореспонденту Mukachevo.net.

Через три години блокування до активістів приїхав керівник Закарпатської митниці Володимир Колесніков, а Михайла Рівіса, який обіцяв прибути на кордон задля вирішення проблеми, поки так і немає.
В той же час у поліції Закарпаття офіційно повідомили, що по факту перекриття пункту пропуску міжнародного значення розпочато кримінальне провадження. Таке правопорушення карається штрафом до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до 2 років, або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років.

Варто також зазначити, у ГО «ЗАВТРА», яка була організатором минулого блокування кордону, відхрестились від сьогоднішньої акції та зазначили, що не мають до неї жодного стосунку.

Близько 16.00 години організатори заявили, що припиняють блокування та йдуть у середу, 11 березня, на зустріч до голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, де за участі поліції та митників мають зробити напрацювання щодо вирішення проблеми "пересічок".

Нагадаємо, на початку березня КПП «Ужгород» на кордоні з Словаччиною  добу був заблокований водіями на авто з іноземною реєстрацією. Однак, після наради за зачиненими дверима в Закарпатській ОДА з Геннадієм Москалем, активісти оголосили про розблокування кордону, адже було домовлено про подання до ВР законопроекту щодо збільшення терміну між пересічками.

Мukachevo.net

Коментарі

С
СВАЛЯВА

НІЧОГО СКУЛИТИ ЛОХИ ЗІ СВОЇМИ БУДАРАМИ. РОЗІГНАТИ НАХЕР.

В
Виктор

Слава Украине!!!!!

Т
Тойота

Деякі депутати ВР від Закарпаття танцюють кручений у дві сторони, у відеосюжеті в області пропонують сприяти збільшенню терміну пересічок та зменшити всі види податків розмитнення авто, а у ВР блокують ці питання

Читайте також