Легалайз для євроблях: Розмитнити авто на іноземних номерах стане дешевше

19
12

Законопроект №8487 підтримали 250 народних депутатів, а головною зміною до закону стало встановлення строків щодо пільгового розмитнення автомобілів, які були ввезені в Україну.

Тож автомобілі, які будуть розмитнені протягом 90 днів після вступу закону у силу отримають пільговий коефіцієнт у вигляді 0,5. Коефіцієнт вираховується із потужності мотору і ділиться на 100. Тобто для володарів «євроблях» у пільговий період коефіцієнт буде знижений на половину.

Змінений і акцизний податок за ввезення авто: для бензинового двигуна – 50 євро, а для дизельного – 75.

Задля того, аби вирахувати вартість розмитнення автомобіля береться наступна формула: базова ставка (акцизний податок) множиться на коефіцієнт двигуна (потужність двигуна ділиться на 1000) та вік машини (береться до уваги повний календарний рік).

Наприклад бензинове авто із двигуном 1500 см3 2010 року випуску буде мати таку формулу: 50х1,5х8=600 євро.

Для дизельного авто змінюється лише перша цифра на 75 євро.

Слід зазначити, що чим старше автомобіль тим дорожче його буде розмитнити, що мабуть не дуже буде влаштовувати українців, які мають у своїй власності транспортні засоби, яким наприклад по десять років.

Крім акцизу, у вартість розмитнення увійдуть ще ПДВ (20% від вартості), 10% ввізного мита та до п’яти відсотків збору у Пенсійний фонд.

<img data-cke-saved-src="/Content/Uploads/IIIRomeoIII/5be4317aa3349.gif" src="/Content/Uploads/IIIRomeoIII/5be4317aa3349.gif" "=""> </p><p>Разом з тим Верховна рада підвищила <a data-cke-saved-href="http://www.mukachevo.net/ua/news/view/439668" href="http://www.mukachevo.net/ua/news/view/439668">штрафи за "євробляхи" вдесятеро</a>.</p><p>За перевищення строку від 10 до 20 діб становить 8500 гривень, від 20 до 30 діб – 85 тисяч гривень, більш ніж на 30 діб, чи розкомплектування автівок – 170 тисяч гривень або конфіскація авто.</p><p>За відповідний законопроект №8488 у другому читанні та в цілому проголосували 245 депутатів, 2 висловилися проти.</p><p>Депутати запровадили штраф за незаконне користування "євробляхою". Перший штраф складатиме 8500 гривень, а повторний протягом року – 17 тисяч гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік та з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.</p><p>Норми щодо штрафів набудуть чинності за півроку (180 днів) після набуття чинності змін до Податкового кодексу, які були ухвалені на ранковому засіданні цього ж дня.</p><p></p>

Коментарі

A
Adrmyshko

Якщо громадянин України — то треба їздити на українських номерах! Правила мають бути для всіх однакові! Проріх в законах вистачає, тому багато хто користується ними, та як бачите над ними працюють. Тому краще купити машину й спокійно їздити на ній. Щоб швидко пройти весь процес оформлення авто, краще звертатися до спеціалістів. Наприклад звернутися через он-лайн сервіс по пригону авто https://varta.ua/ru/ Варта юа. Це просто та зручно.

V
Vasyl

Добрий день. Якщо їду в гості до рідних власним авто і являюся резиднтом іншої країни то які умови перетину?

Я
Я

Дешевше? По прошлому закону евро 5 получалось дешевле чем сейчас, а все что ниже розмитнити было просто невозможно. Кстати евро 5 завозили но не сказал бы что так уж много Еще посмотрим что през(он же владелец богдана) подпишет

В
Водій

ДО Марії: нікого *Велика Зелена жаба не давить*але неможе бути такого що одні платять податки а інші ні ні в одній країні світу такого немає а за величину оплати ви й неборолися євробляхарі.Я вважаю розмитнення з оплатою має бути при ввезенні євроблях реєстрація в єдину базу має бути штрафи за порушення мають бути нічого лишнього нема - і трохи голови деяким остудить від чого безпечніше буде на дорогах.

А
Авто

Ігорю,так це варте підтримке,а саме адекватна ціна за розмитнення.По іншому з вами не згідний.Місяць-три транзиту нічого не вирішує,це вже проходили на прикінці 90-х. А так,як “євробляхи” не зареєстровані,немає єдиної бази,тому і водї відчувають безнаказаність і як наслідок дуріють на дорогах!

І
Ігор

Думаю якби прийняли лояльний закон, чи нормативну базу якаб дозволила чи розмитнення по адекватним цінам, чи то їздити в режимі транзиту хочаб 1-3 місяці, то всі би гарненько пересіли на шось інше, краще за адекватні гроші. Не розумію негатив до цих машин, номерів, на українських номерах машини кращі чи шо??? Якшо шофер олень, то він і у африці олень. В когось є кошти на укр номера, а вкогось нема на євробляху, якби в нас був рівень життя якісний, стабільний то і шуму цього б небуло

М
марія

Велика Зелена жаба давить українців. Ну купив ти машину на укр. номерах і їздиш стара страшна гарчить . Ти що олігарх? Ні ти жлоб якщо будуть нормальні податки то чудо здаш на металолом і купиш більш хорошу. Може куплять дешевше твої діти, онуки. Ні я купив дорого, та мене жаба давить . Ну нічого з цієї держави невийде з таким населенням. То і тікають від нас діти в світ за очі. Схаменіться бо пропадемо.( я тоже маю 25 річну стару іномарку на укр. номерах)

М
Міко

Як в казці—строїли,строїли,накінець построїли. .чебурашка...хто памятає

Z
Zet

Так и треба Тим дибилам яки йздять на евробляхах

В
Вася

І чого дибіли добилися

МЩ
Ми щітаєм таєм таєм

Авто 2000 року випуску до 3 кубів, куплене за 500 євро виходить так: 18х50х1,6=1400. Плюс 20% ПДВ, плюс 10% плюс 6% пенсійні і все разом розмитнення = 1600. Авто купив за 500, а державі прошу дуже 1600. Якось так, наприклад. Дічкова думала шо по 100 євро за бляху розмитнення зроблять як у європі.

В
Верховинець

Думаю і тут дехто знайде зраду. Особливо дичкова яка з чехів навозила корчів.

Читайте також