На півмільйона євро: українці з росіянами "замутили" у Словаччині прибутковий "бізнес" (ФОТО)

10
1

У Словаччині затримано злочинну групу з 8 осіб, яких звинувачують у контрабанді людей, відмиванні грошей та інших злочинах. Про це повідомив слідчий Національного підрозділу по боротьбі з нелегальною міграцією.

Акція по затриманню та обшуки помешкань відбулися одночасно в трьох місцях в регіоні Банської Бистриці. Були задіяні словацькі та австрійські поліцейські. Вилучено чимало готівки.

Група (2 громадян Росії, 2 громадян України та 4 словаки) забезпечували за матеріальну винагороду легалізацію проживання на території Словаччини для осіб з третіх країн.

Іноземці приїжджали здебільшого з країн колишнього Радянського Союзу: РФ, України, Білорусі, Вірменії, Грузії, Казахстану, а також з Китаю.

Для скоєння злочину "бізнесмени" використовувати інститут тимчасового проживання для ведення бізнесу в Словацькій Республіці. Злочинці створювали або купували підприємства, де громадяни третіх країн були офрмлені в якості керівників. Незважаючи на те, що вони не здійснювали жодної ділової діяльності. Але це дозволяло їм після отримання тимчасового проживання вільно пересуватися в межах ЄС.

Група загалом забезпечила тимчасове проживання для 150 осіб, за винагороду, що складала від 1000 до 3000 євро. Таким чином загальний дохід злочинців коливався від 100 000 до 450 000 євро.

Якщо їхню вину буде доведено, затриманим загрожує позбавлення волі від п'яти до восьми років.


Коментарі

ГН
геї націоналісти

Зрада! карати їх нещадно!

Читайте також