На закарпатському КПП пропустили в Румунію міжнародних наркокур'єрів з 84 кг героїну (ФОТО, ВІДЕО)

17
15

Румунські прикордонники затримали та арештували двох громадян Голландії, які мали намір нелегально перевезти в країну понад 84 кг героїну у брикетах.

Затримання наркокур'єрів відбулося на КПП "Солотвино-Сігету Мармацієй" 4 березня приблизно о 10.30 годині. 29-річний чоловік та 44-річна жінка подорожували на автомобілі Renault Sport GT, зареєстрованим у Німеччині.

Зваживши можливі ризики румунські прикордонники провели ретельну перевірку транспорту та багажу. Таким чином, на підлозі автомобіля було виявлено спеціально розроблений простір, в якому було приховано 167 упаковок, що містять буро-жовту речовину.

Вилучену речовину вагою 84,3 кг було направлено на аналіз до спеціалізованої лабораторії, і експертиза виявила, що речовина є героїном.

Прокурор одразу видав постанову про затримання осіб, підозрюваних у переміщенні через кордон великої партії важких наркотиків з території України.

Згодом, помічник голови державної прикордонної служби Олег Слободян прокоментував яким чином українські прикордонники могли пропустити стільки контрабанди.

— Дійсно, такий факт мав місце, зараз ми вивчаємо всі обставити пов'язані з цією ситуацією. Загалом, у нас багато затримується нароктиків, а те що не затримали цього разу, причина, мабуть, у тому, що автомобіль цей не проходив по аналізу ризиків.Тому не було підстав сумніватися в тому, що в автомобілі є якісь приховані речі, тим більше, у конструктивних особливостях, це по-перше, а по-друге, у нас немає сканерів, які дозволяють побачити нутрощі автомобіля без того, аби розібрати його на запчастини. У наших колег з Румунії такі сканери є., - зазначив у ефірі Олег Слободян


— У даному випадку відбувся якийсь збій...ми проаналізуємо чи є тут службова зрада, але говорити про це поки підстав немає. Якщо якісь ознаки цього будуть виявлені, звісно, буде реакція. Вона буде досить жорсткою і суворою, - додав Олег Слободян.

Скільки триватиме службове розслідування говорити поки зарано, але точно не менше 10 днів.

— Зараз ми спілкуємось з нашими румунськими колегами. Вони під час зустрічі зазначили що були виявлені брикети з білим порошком. Ми розуміємо, що експертиза ще не підтверджена. Коли нам наші румунські колеги нададуть більше інформації, нам буде легше провести і вивчити всі обставини які пов'язані з рухом цього авто на території України. Щонайменше 10 днів триває будь-яке розслідування, - каже помічник.

Коментарі

Г
Грабар

Молодці румини, нам від них траба навчатися

Е
ЕКСТРАСЕНС

За заправщика забули,Данашовського,і Пашу з табора дьорніть,файно битов бють у голову, РУСИНА БАРИГИ БАНДА!

Х
Хммм

Нихера себе тут лимонов 50как минимум в евро. Только не понятно одно нах в Румынию через Украину ехать. Сэкономить на топливе??))

П
проходил

словаки и мадяры так же бы пропустили — за выезд они только смотрят нет ли кого в багажнике. потому о чём кипиш не понятно. нашли? молодцы! а наши должны находить как К НАМ такое попало. или вы думаете если 84 кг вывезли, то больше не осталось?

В
Васько

Кажись скоро уволять румунських погранців. Такі партії «на ура» не везуть.

ДО
до останнього

Чиста правда! всі роблять на свій карман.

П
Правдоруб

Попадалово КОНКРЕТНЕ!!! короче бардак на кордоні, і неhуй тут пане Олег Слободян "ліпити горбатого". що того у вас нема сього у вас немає, 3.14ЗДИТИ вас треба за те що заточеністе лише на бабло, а на роботу болт поклали. Гниди ви зажравшіся.

Ю
Юра

Добре що не наші знайшли бо ця гетьмансько-злодійська банда точно би сама все розікрала !

М
Мацкаль

Молодцы!!! Ю.П. кофф?

Д
Дід

У наших погранців і цольників чуйка на бабло працює краще за будь-який продвинутий сканер.Те,ще наркотрафік відбувся під кришуванням погранців і цольників- 100 %.А службове розслідування-то лише відмазка.

В
Виталий

Авто +,,ZET, внимание спасет мир!

ДА
До авто плюс

Якраз , шо вони наших пройшли , читай уважно то туда йшло !

А+
Авто +,,ZET

Вітя ,вони до наших не дійшли....

Й
Йовжко

Да! шкода тілько товара конфіскували! Отдих бов би нех...вий.

В
Вітя

Наші злопці собі логті кусають, таке прогавили, то вони би нагоіли собі кешені, конфіскували а потім би воно пропало з складу непонятно як))

Читайте також