Неофіційно: Mercedes-Benz, який палав в Ужгороді, належить полковнику поліції (ДОПОВНЕНО)

10
5

Про це інформують джерела Mukachevo.net у правоохоронних органах, уточнюючи, що працює в Управлінні захисту економіки (колишній УБОЗ).

Водночас, офіційної інформації про пожежу наразі обмаль. Рятувальники і поліція заявили лишень, що повідомлення про пожежу на вулиці Можайській надійшло о 18:09, а вже о 18:26 пожежу локалізували.

Чи був це підпал, наразі не повідомляється. Утім, якщо зважити на те, що власником авто Mercedes-Benz ML є оперативник Управління захисту економіки (офіційно авто зареєстровано на жінку, дружину правоохоронця), і авто зайнялося під кінець робочого дня під самісіньким відділком кіберполіції, і власне займання виникло у моторному відсіку авто і дуже швидко поширювалося на решту авто, то висновок напрошується сам по собі. Але звісно дочекаємося висновків експертів.

Водночас, джерела Mukachevo.net у правоохоронних органах наполягають, що йдеться не просто про підпал, а про показовий підпал і спробу залякування, адже згаданий полковник поліції веде справу щодо масштабного виробництва "лівої" горілки на Західній Україні, включно із Закарпаття. Зокрема, буквально тиждень тому було проведено 25 обшуків у цій справі у 2-х областях.

Згодом, поліція офіційно прокоментувала пожежу і заявила, що  вони відкрили кримінальне провадження за ч.2 статті 194, умисне пошкодження майна шляхом підпалу.


Про закарпатську традицію палити авто читайте у нашому архівному дослідженні.

Коментарі

СС
Сергей Сергей

Давно надо было спалить,теперь купит два

Д
Дід

Для тих,хто в пише в net.-Управляння захисту економіки-це сучасна назва колишнього "Управляння по боротьбі з економічними злочинами",а УБОЗ-це "Управляння по боротьбі з організованою злочинністю".Як не знаєте,або маєте сумнів-відкривайте довідник.

T
Turow

Как пришло, так и ушло...новый себе купит!

К
Коля

Так у нашій "правовій" державі можна виявляти злочини. Після такого хтось захоче з ментів виявляти 'ліву' горілку,наркотики,.... Ніхто і ніколи. Хай крадуть,''лівачать''-всім має бути ''по барабану''.

Н
начфін

купить иншакий, май новий-чий не за послідні куповав

Читайте також