Реакція ТЦК та подробиці: В Ужгороді нетверезий працівник ТЦК побив жінку (ФОТО)

121
24

Про це жінка написала на своїй сторінці "Фейсбук".

Failed to process content

Коментарі

П
Подгоряно

До росвигово. Дурбецало,у зиркалі увидиш...Чучело..

РД
РОСВИГОВО до Подгоряно

Запри пи&ок дурбецало сайтове

С
США

Ця бидлота Закарпатська це просто хаж!!! Граєтеся у мафіозників, ссикуни! АЛЕ ВСЯ СИЛА В НАТО!!!

П
Подгоряно

До 18.14: вумний дуже,бога тти...усохни троль мацкальський...бо заженуть у гарем..

ДН
До нижнього

Першим визнав себе таким ... байкер )))

Б
байкер

сам ти хворий, ....

ДН
До нижнього

А я продам вам слуховий апарат хочете?! За одну пи.....ну?!)))) Циганський пофон!!!!

Ц
Ціґань

набитиму посок , тай убсикатиго.

Н
Нижньому

Навчу за дорого користуватися кнопкою "Caps Lock". Я так само видалив би, кров з очей, чесне слово, неможливо читати все великими літерами. Не кричіть так, тут зібралися не глухі.

В
Вафлотцк

Найдіть п...ра у червеному платті...і натолкайте му в рот...

Б
Бєспєдєл

Надія тільки на блатних.

І
Іван

"Ти воював чи з….ся (втік)?" ПОЧИНАЄТЬСЯ (((

Б
Бык

Селяне бухают

ЗТ
знайти того працівника ТЦК і обіссати

ви нерозумні якщо вбачаєте хоча би якусь провину жінку. в він відмажеться так на закарпатті все влаштовано і нього всі знайомі де треба поплатить і далі буде ходити бити людей гнида

Ю
Юліша

Всіх на 0

П
Пацани

Найти х....соса....і обо....ти

Т
Троцкій

Аякже. Мудака Костю треба відмазати, вже онде включили "жона сама винувата".

В
Вуйко

ТЦК представники вже трошки "єто самоє..", і користуючись ситуацією у країні возомнили собі шо вони боги й царі. Отямтеся, представники у формі, й маючі службові становища

ОЯ
Ось як було

А я писав що пьяні працівники ТЦК повертались з Синевира і вдарили машину, а самі перевернулись в ярок. То ніхто не писав статті. А тут коли розголосили то і статтю написали про побої жінки.

В
Володимир

В Мукачеві мене та ще двох друзів один з яких інвалід 2 групи Забрали з остоновки в бусі гнила вишня колір, всі військові п'яні ! На мої запитання і претензії заїхав мені два рази в груди бо якиїсь (поц ) крикнув не бий по морді пак не відмажемось . Де та справедливість? Закарпаття воюємо а пі....ми тут сидять і свавіллям займаються

ЯЖ
який жах

яка блага жіночка, хоч і не місцева. ..."Попросила продавчиню набрати 102 і викликати охорону. Наші слова вона повністю проігнорувала, зате не посоромилась відчайдушно пхати мені термінал для сплати товару. Я, до речі, сплатила"... своїм телефоном "постраждала" чомусь не вважала за потрібне скористатись - це продавчиня мала кинути напризволяще магазин і займатися розборками між панією, її військовим чоловіком, після оборони Соледару визнаного обмежено придатним і нетрезвим відвідувачем. А перлиною цноти від пані стало взагалі те, що вона сплатила за покупку, не дивлючись на те, що продавчиня була така зухвала. що навіть підсунула їй термінал для оплати. Просто жах, що твориться - хай напише ще одну заяву, що продавчиня примусила її оплатити покупки

П
Правда

Там половина таких « нетверезих» аморальних, неосвiчених носiiв вiйськовоi форми! Просто з них лiпить преса та блохери , ож вони святi та найкращi!

V
vvv

Може його на передову???

М
Мирослав

Шановна редакція, не займайтесь підміною понять, Не "нетрезвий", а пяний! Не "працівник тцк", а гнида, яка підняла руку на жінку!

Читайте також