Словаки затримали рекордну контрабанду бурштину, яку прогавили закарпатські митники

8
7

Рекордні 130 кілограм бурштину затримали словацькі правоохоронці на пункті пропуску «Вишнє Нємецке-Ужгород», який «не побачили» закарпатські митники. Про цей факт повідомляє словацький портал sme.sk.

42 річний водій з України та його пасажир – громадянин Угорщини на автомобілі зі словацькими номерними знаками в 22 упаковках перевозили янтар.

«Вони задекларували, що не перевозять товар, втім службовий собака в салоні автомобіля поводив себе нестандартно. При поглибленому огляді було виявлено тайник», – каже речник відділення митної служби у Михаловцях Катерина Балогова.

Нагадаємо, що за словами голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, після його призначення на посаду контрабанда в Закарпатті зупинилася. Водночас, прикордонники сусідніх Угорщини та Словаччини за останній місяць перехопили вже не одну партію контрабанди, яку прогавила українська сторона.

Mukachevo.net 

Коментарі

1
111

Усе, що є українське - не коштує ані зламаного шелягу.

Г
градус

Наші митники отримали бабло за те, що пропустили контрабанду, а словацькі премію за те, що затримали (ще й бурштин у них залишиться у державі).Відчуваєте різницю?

Д
Добрый

Злые вы люди! Мужики шли к успеху, а тут обламович. Беда - бедовая.

А
Абат

Посадити цілу зміну на яців пройшли з контрабандов. Другі будуть боятися і слідити один за одним

Р
русин

Та лиш глянути на тих митників-кабанів вгодованих,та уже від них мутить! А подивитися в яких каштілях живуть,пореестрованих на бабок,то і стае ясно,чому*прогавили*!Вон іх,а туди молодь !

І
Історик

Правильно писати звісно бурштину а не янтару ))) але суть зрозуміла

ВП
Все пуд контрольом

Мадяри своїх митників садять. Словаки знов й знов ловлять наших за руку. Й тільки нашім всьо похеру: кажуть ож контрабасу немає, значить немає. То всьо капітолішти йовропійські проти нас мутять. У нас всьо й всі білесенькі. А кіть честно, то усі ми як цігані погань - ганьба та й годі.

Читайте також