У Чинадієві під Мукачевом стартує "Європейський табір" для молоді

12
0

20 серпня 2015 року о 20:00 відбудеться відкриття інноваційного проекту для підлітків «Європейський табір - 2015», який проходитиме на туристично-оздоровчій базі «Водограй» у смт. Чинадієво Мукачівського району Закарпатської області.

До Закарпаття приїдуть 80 дітей-переселенців з Донбасу та 20 учасників міжнародних проектів «Джерела толерантності» та тренінгу «Будуємо мости замість стін» віком від 12 до 17 років.

Насичена програма табору передбачатиме залучення молоді у різноманітні форми навчально-виховної діяльності відповідно до ретельно дібраного змісту з використанням інтерактивних методик. Крім тематичних днів передбачені волонтерські заходи у Закарпатській області, екскурсії, майстерні, спортивні змагання, інтелектуальні та творчі конкурси.

З 20 по 30 серпня на Закарпатті вперше в Україні пройде «Європейський табір – 2015», де діти з різних куточків України та діти-ВПО матимуть можливість знайомитися з європейськими цінностями, історією, культурою та традиціями, географією, релігіями, мовами, економічними та суспільно-політичними процесам інших країн, обговорюватимуть проблеми та шляхи їх вирішення в українському суспільстві.

Мета проекту – сформувати стійкі навички поведінки дітей та підлітків на засадах концепції європейського виміру, яка полягає у впровадженні міжнародних стандартів, освіти та основ спільних культурних цінностей на базі європейських традицій; формуванні навичок толерантної поведінки, поваги до відмінностей, дотриманні прав людини та фундаментальних свобод; співробітництві, розвитку можливостей жити в оновленому демократичному соціумі.

Відкриття Табору відбудеться 20 серпня о 20:00 на туристично-оздоровчій базі «Водограй» (вул. Санаторна, 201, смт. Чинадієво, Мукачівський район, Закарпатська область).

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також