У Мукачеві презентували нові відділення кардіології та судинної хірургії. На відкриття прибув Ляшко (ФОТО)

27
4

В суботу, 11 червня, Віктор Ляшко побував в Діагностичному центрі та лікарні святого Мартина. Саме там сьогодні відкрили два нових стаціонарних відділення: судинної хірургії та кардіології.

Завідувачами нових відділень стали: лікар-хірург ендоваскулярний Богдан Мацюк та кандидат медичних наук, лікар-хірург судинний, лікар-трансплантолог Євген Гардубей.

Нові відділення оснащені новими операційними, високотехнологічним медичним обладнанням, завдяки якому лікарі зможуть виконувати складні операції на серці та судинах. Встановлено сучасний ангіограф для проведення операцій з патологією судин серця, клапанів серця, аорти та периферичних судин.


Відділення запрацювали значною мірою завдяки фінансуванню з міського бюджету. Відтепер у Мукачеві зможуть проводити більше складних операцій та надавати пацієнтам всю необхідну допомогу на високому рівні.


Також планується впроваджувати унікальний для Закарпаття метод діагностики серця — стрес-ехокардіографія.

До команди мукачівських лікарів у цих відділеннях долучаються професори з Києва та Херсона. За рік кардіохірурги зможуть проводити до 1000 операцій. Близько 600 операцій зможуть провести й судинні хірурги.Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!


Коментарі

Ц
Ціґань

ляшку пОвістку уручили???

*
*****

Супер!Мукачево розвивається.

П
Петрович

Безкоштовна медицина і рівень обслуговування став значно кращим )

П
пацієнт

я не порозумів - у нас платна медицина, а вать задарь?

Читайте також