Сьогодні в УжНУ вирішальний день – нарешті оголосили ім’я в.о. ректора.
Failed to process content
Сьогодні в УжНУ вирішальний день – нарешті оголосили ім’я в.о. ректора.
Failed to process contentНікому від цих змін краще не стане.але все таки нам потрібно РЕКТОРА Сливку О.Г ))))
Правильно писало "Закарпаття онлайн" про тусовку Ледиди, Ващука і Суліми - http://zakarpattya.net.ua/News/96075-Istoriia-z-reiderskym-zakhoplenniam-UzhNU-ne-zavershena. Хай тепер ващуківський "Заголовок" скаже, що призначення ващуківського Ніколаєнка одразу після конференції в Словаччині - абсолютна випадковість.
кориспонденти тримайте нас вкурсі всіх подій я і весь Ужгород хоче знати кожний крок Ніколайчука.
СЛИВКА ПОТРІБЕН.
НІКОЛАЙЧУК ПРОДАЖНА СВОЛОЧ !!
НІКОЛАЙЧУК ПРОДАЖНА СВОЛОЧ !!
Професор Ніколайчук порядна людина! Людина яка зможе повернути попередню славу УжНУ. Це людина яка відродила біологічний факультет і відродить почесне звання УжНУ.
веселі, брате, часи настали...
А студенти причому?Ми готові боротися за ВУЗ, друге питання це декани певних факультетів.Чого вони бояться або кого?Треба це питання вирішити зараз
Коротче - не цікаво зовсім, студенти то бидло не образоване яке б тільки пило і гуляло на мітингах, а професора гроші сшибають, як гопніки. Мені здається що люди зовсім суть свою загубили і трошки відірвані від цивілізації
Я тоже хочу бути великим началником-ректором.Дайте й мені даякої влади ну тай мало гроший.
Я за розвал ай розруху в УжНУ, коли керовник злодій ай хапуга тоді мені добрі.Но коли ректором вибируть Смоланку а вадь якого другого чесного чоловіка мені ай моєй файті конець.Ну а то вже не добрі.....
100%
Vitalij Ivanovich Nikolaichyk- ochen gramotnaja i yvagaemaja lichnost, chelovek s bolshoi bykvu, pobolshe bu takix profesionalov kak on bulo v yniversitete i ne rozplodilas bu takaja hriaz kak pri proshlom rektore!!! Mne smeshno nablydat skolko hriazi neobosnovanoi pishet na neho komanda buvsheho rykovodstva yniversiteta, ponimaja, chto ixnemy bezpredely prishol konec))) vsa iskystvenno zakinytaja lognaja informacia i kleveta na Vitalija Ivanovicha- ne chto inoe kak ixniaja ahonija ot bezisxodnosti..
Цікаво, а чи розглядали кандидатуру Смоланки Володимира Івановича?
Який Ніколайчук??? Що він може окрім, як калимити на студентах. УжНУ потрібен керівник, якого буде поважати і студенство і колектив.Однак ректора обиратиме колектив і тут слушною була б кандидатура Смоланки - має авторитет і повагу. зА ТАКОГО РЕКТОРА СОРОМНО НЕ БУДЕ100%
Ніколайчук іди в ж...у. Балога В.І. просто так не здається.
Ніколайчук повинен залишити Сливку проректором! Сливка відтянув прихід ващука. Він здатний і похоронити ідею Сулими!
Насправді, Ніколайчуку не пощастило. Гріб собі хабарі деканом, а потім завідувачем, через посередника, ніхто йому нічого не говорив. А зараз, роззявить рота, вспливуть старі справи та документи, буде мати що прокуратура перевіряти та телебачення показувати. Такому хабарнику потрібно було сидіти тихіше, бо може бути велика халепа на всіх рівнях.
Поставили б компетентну людину, яка не на колір прапора політичного дивиться, а перслідує інтереси університета - закінчив би як Сливка(((
Не знаю...я чув негатив про нього.подробиці не опишу.
А тепер Балога задумається як знов взяти під контроль УжНУ через своїх маріонеткових людей ( ректор, проректори...) і всі сили витрачатиме на те щоб і далі нагнітати ситуацію навколо університету, перші спроби вже видно - неабияка одностороння позиція деяких ЗМІ щодо нового в.о. ректора. Цікаво що ще зможе вигадати Балога для провокацій.
немар, не любили його бо строгий був, усіх держав у кулаці, і всі його слухались, ніхто не міг перечити......
Ще рано судити як буде і що буде. Те що Ніколайчук став в.о. Ректора...це дивно.його й на біофаці коли був деканом чомусь не любили...та й тепер не в захваті від нього там...так що робіть висновки.
Нікому від цих змін краще не стане.я за РЕКТОРА ПЕРЕСТУ Ю.Ю.
та гірше, ніж робив п"яний Вегеш уже не зробиш. А проректори будуть знати, що вони все-таки лише зами. Правда дехто на біофаці таки зірку втратить УРААААААААААААА
Люди, Ви глибоко помиляєтеся щодо Ніколайчука, він багато чого зробив для факультету і УжНУ вцілому... Людина розуміється на справі!
посмотрим
не + не -
спостерігач.. Закарпаття таке мале село, що досить було Вегешу про домовленості сказати своїй кумі.
ніхто з нас не був присутній при тому як Балога обіцяв чи не обіцяв Вегешу ректора, так що ми не в праві щось говорити!!!!!!
Вибачте.. А Балога обіцяв Вегешу 100% повернення на старе місце... не вийшло.
как ни странно, но Балоги проиграли бой за ректора УжНУ! ни один из ЕЦунов так и не стал в.о.ректора! Вегеш, Переста и Смоланка остались не у дел....... Такая тенденция говорит лишь, что Балогу решили вовсе нейтрализировать в предвыборной гонке!
Борис, я б сказала, що Ніколайчук не малоавторитетна людина........ просто він ніде не рисується.....
Ну фейс, скажем та, не слішком приятний...видко тот іще жук
Якщо УжНУ не хоче Ващука, то така малоавторитетна людина як Ніколайчук - нікого через коліно не перегне і не заставить "полюбити" Ващука. Ніколайчук сам амбітна людина і не захоче уступити місце Ващуку. На даний час це ідеальна кандидатура, головне - не Ващук,здох би.
все таки викрутились гади!!! тепер прийшов кінець славній історії УжНУ!!!!! шкода ((((
Ніколайчук не хоче бути ректором (саме, через це Ващук і зробив на нього ставку)та й стан здоровя йому заважатиме (переніс кілька інфарктів). Ніколайчук був ображений на Вегеша через втрату деканства, Ващук це зрозумів і зробив Ніколайчуку пропозицію, від якої той не збіг відмовитися. Тепер завдання Ніколайчука у будь-який спосіб підготувати грунт, аби колектив УжНУ обрав своїм ректором Ващука.
люди, ви не знаєте що він зробив для факультету!!!!!!!! да людина він строга, вимоглива, не спорю, але те що є зараз на біофаці, то все дякуючи йому!!!!!! і перевірки на факультеті проводились не з його ініціативи, а завдячуючи "доброжелатєлям"!!!!!!
До Читача А Балога до Ващука що має? Ти, по ходу, щось попутав
А Балога обіцяв Ващуку 100% повернення на старе місце... не вийшло.
Поназначали всяких біолохів!!!!
Оце так поворот. НАЙдостойніша кандидатура, що тут скажеш. Повний аут. Прощавай УжНУ
Ніколайчук гнида рідкісна
Віталій Іванович знає, як організувати вступну кампанію :) Як там кажуть - кинули щуку у воду.
Просто жах! Тепер УжНУ настане - КІНЕЦЬ!
Ніколайчук - креатура Ващука. Сам Ващук не захотів дратувати колектив УжНУ своїм призначенням в.о., тому пролобіював Ніколайчука. А Ніколайчук зараз почне нагинати делегатів конференції трудового колективу, аби на виборах голосували за Ващука. А вже як Ващук стане повноцінним ректором, у міністерстві освіти знову згадають про об'єднання закарпатських вузів...
Ну, тепер почнеться! При Ніколайчуку-декану було десяток перевірок факультету і стільки ж зауважень з боку міністерства, а тепер на тобі - В.О. Що робиться, люди добрі...