Варишське пиво 2016: підсумки першого закарпатського пивного фесту (ФОТО)

5
7

Море пива, сотні кілограмів м’яса, риби і інших закусок та оглядове колесо – цим мукачівцям та гостям міста запам’ятається перший фестиваль закарпатського крафтового пива.

Як виявилось, Закарпаття може пишатись не тільки своїми винами. В області працюють ще й більше десятка крафтерів, які виготовляють справжнє пиво.

Тільки на Варишському пиві представили свій продукт 7 крафтових пивоварень: Графське (Мукачево), Ципа (Кваси), Унгвайзер (Ужгород), Патрік (Міжгір'я), Кіблер (Вишково), Гашпар (Берегово), Бадзел (П.Бадзелюк, Ужгород).

Фестиваль стартував у міському парку «Перемога» у четвер, 15 вересня. У фестивальних будиночках з’явились мед та медовуха від найкращих пасічників, закарпатські вурда і бринза, приїхав унікальний «Ципамобіль», ну і, звісно, безліч делікатесів, як от ковбаски, свинячі вушка, рибні шкварки, реберця, стейки.

До речі, Mukachevo.net зібрав ТОП 5 унікальних страв, що пропонувались гостям фесту. Тут і рибна уха, і раки, і рибні чіпси, і сирні кульки. Сподіваємось, ви встигли спробувати всі позиції з цього рейтингу, інакше доведеться чекати до наступного року!=)

Офіційно фестиваль відкрив у п’ятницю, 16 вересня, особисто мер міста Андрій Балога, начопувавши перший кухоль крафтового пива

Безперечно, минулі вихідні запам’ятаються мукачівцям і довгоочікуваним запуском 30-метрового оглядового колеса. На ньому варто прокататись хоча б заради того, щоб побачити неперевершені краєвиди рідного міста, наприклад, як цей:

Наприкінці всі учасники першого фестивалю закарпатського пива отримали пам’ятні відзнаки і сертифікати. 

Коментарі

А
Академик

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

С
Славко

не пиво, а пивний продукт. А хто цей малий балога? Лідер мукачівської мафії?

П
Петро

Не був. але ті, хто був кажуть, що було класно ! Молодці !

Ф
фест-клас

Молодці! Вважаю це "фестивальне містечко" одним з кращих в Україні (в області однозначно!). Єдиний недолік : до сцени треба відноситись трошки інакше , ніж до палаток з питвом/їжою (це культурно-мистецький майданчик) , та й артисти-учасники заслуговують трошки більшої уваги та поваги (з їх слів).

Ф
ффу

йо шо ми пудло цілий день із вашими фестами

С
Стьопа

Біо туалетів було повно - під кожним корчом та деревом!

Д
Думка

Подивившись на фестиваль,роблю висновок по тому скільки людей прийшло,що добре,люди хотіли і доброго пива і доброї закуски і все це було,може задорого але все смачно,чисто,продавці всі гарні,ввічливі.Все прийде з часом,на помилках вчаться.От і кіоски ,прийняли з тротуару і віддаль між ними зробили щоб одне другому на мішали.Аллея стала широка ,треба срочно амфітеатр і ТУАЛЕТИ! Не БІО- чорт би їх побрав,люди виходили ,просто в шоці від них !

Читайте також