Водії на годину перекривали трасу Київ-Чоп біля Нижніх Воріт. Вимагали зниження ціни на паливо (ФОТО)

11
29

Інформацію про перекриття траси підтвердили у Головному управлінні національної поліції Закарпаття.

За попередніми даними, сьогодні, 11 жовтня, з 09:00 години водії влаштували акцію протесту проти високої ціни на бензин. За словами активістів перекриття продовжиться до 10:00 години.

Люди активно ходять через пішохідний перехід, тим самим не пропускаючи автомобілі. На місці працюють правоохоронці.

Відповідні акції з такою самою метою відбуваються у різних містах України.

Зазначимо, ціна на бензин дійсно останніми днями різко зросла. Лише за тиждень вона виросла на кілька десятків копійок за літр.

Трохи згодом, близько 10:30 години патрульні оприлюднили повідомлення в якому зазначили, що трасу розблоковано.

Коментарі

М
Мигаль

Най ся возять на біціглях кить не мавуть грошей на бензін. Сироти понабирали машин на бляхах, нигде не роблять, лем ревуть ош дорогий бензін. Євробляхи вобще треба заправляти по європейським цінам.

С
Сміхом

А траса чим завинила? Запрвки слабо блокувати? Можна по писку заробити.

Л
Лоци

Заправляйтеся у Блюка на подпольній заправці, де ся фури заправлявуть) там бензин по 29 грн

ДК
До каті

А ти на чому їздиш кіть не секрет?

С
Смотрящий

И чего они добились???, и моллион таких как они по всей уКРАИНЕ???))))

КБ
Катя Баксів (100$)

Як боло добре, як їздили машини на єврофанерах у європі.

М
Мукачівець

п1дараси, запалити тим бензинов верховну раду

С
Сміх

Скоро вибори!!! Вернеся Янукович і доллар буде по вісім (тисяч). Вірте Петрикови дальше петрик уже виводить країну з кризи, зарплати підняв, пенсії, стипендії. Жиєме як у Данії усіх нас наша влада €бе а ми в ожиданії! В ожиданії кращого безтурботного майбутнього. Один Бог знає ци буде ліпше після виборів! Ліпше не буде. Хіба закони би зробили як у Китаї: раз украв гроші з бюджета, - руку притяти, ще раз ногу, ще раз оний! І ми би мали верховну раду безруких євнухів.

О
О

Так я протестовал против соседки,перестала давать 2 раза в день,ходил в подъезде-перекрывал путь,так дали и разблокировали другие соседки,ЧТО ЭТО ЗА ПРОТЕСТ

М
майк

Треба в Руки Взяти Автомати І Убивати Розстрілювати Олігархів і Депутатів!!!!! Люди Коли Поймете , Шо Подругому Порядка Ніколи Не Буде!!!!! Слава Україні!!!!!

ЖП
ЖД перекрийте

ЖД перекрийте то почуэ влада.

Б
БМВ

Правильно зробили! І нехай ще перекривають, якщо цього за мало!!! Колись мусить настати кінець цьому **дурдому** Як так може бути, щоб уже так знущались??? Від ціни палива зростуть ціни на усе, а що робитимуть люди старші??Інваліди?? Сироти і всі остальні, які не мають змоги утекти за кордон або десь заробити??? Спробуйте прожити хоч місяць на таку пенсію чи зарплату у 1300-2000грн?? Ті ** морди ** мають шалені зарплати, тож де їм зрозуміти простих людей!!! Тай скажіть мені ЧОМУ МИ МАЄМО ВТІКАТИ КУДИСЬ ПІД ЗАРОБИТИ??? з своєї країни??? Чому з таких багатих земель ми їдемо пахати на Поляка чи Італійця??? Чому??? Чим ми усі гірші??? Бо ми не можемо дати лад зі злодіями у державі?? Я за те, щоб були протести, до того моменту поки останній зажертий мужлан, зі страху не наробить в штани!!!! СЛАВА НЕНЬЦІ УКРАЇНІ!!! І ГЕРОЯ СЛАВА!!!!!!!!!!!

Д1
До 11.10.2018 10:39

Добре знаєш щитати - молодець! Лиш нафта в 2013 коштувала не 150$, а близько 100-108$. Попробуй так перерахувати. Має вийти за 30грн.

В
Влад

Ха! А в Кременчуге НИКАКИХ (от слова - СОВСЕМ) протестов. Трассу Кременчуг-Полтава х.й перейдешь. Такое интенсивное движение.

СУ
Слава укра11н1

Слава Укра11н1, треба ще п1дняти ц1ни 1 тод1 можливо помруть вороги.

G
geg

долбо...бы ненажерливи за каникулы просрали на сейшелах,мальдивах и майами пивбюджета,та треба соби поповнити из жебракив...жидивня!

Т
Троцкій

Треба так перекривати щоб місцевим вождям не зашкодити. Ніхто ж не перекриває виїзд з їх маєтків. А так ніби перекрили, капусту кому треба відбили.

7
788

Шоферы плачут не на той могиле. Какое дело туристам и путешественникам до цены бензина??? Пусть перекрывают Киев, а не мешают нормальным людям!

Б
Банан

Я всьо рішу

П
Патріот

Я коли сяке читаю, та так бим хотів попудскаковати що вонь гребитня. Нащо вам пальне, Томос будете читати і за Рьогу голосовати.

Д
Дідок

Исе по нашому істребленіє народу пудняттям цін на всьо зарплата на місті а ціни ввирх исе голодна смирть туй мусай всім виходити на улицю і требовати ліпшого життя....у сись нелегкий голодний час багаті мають поділитися з бідними бо іншак бідні будуть думати самі як ужити.....

ДЯ
до я

в 2013 році бензин коштував 11 грн., долар був 8, а нафта коштувала 150 $ Зараз бензин 32 грн., доллар 28, а нафта, нафта 85. При нехитрих розрахунках вартість бензину на сьогодні має становити близько 21- 22 грн. А далі думайте самі)))

Б
Балого

Визи нас на майдан

Ф
Файта

"Я" послухай шо Лукашенко каже, кіко у нас посрелників. Йо&&н& врот тать в росії ціна у два раз менше. Ти ся наїв дурних грибів новостей і думаєш шо то так

1
1234

"Я" а чому ціни не падали коли нафта дешевіла в рази? Тут долар росте на гривню бензин росте на дві. а антимонопольний соплі жує та вершки збирає то з тарифі на газ, то з бензина і т.д. Скоро вибори та думайме кого обирати....

Я
Я

Ви бачили,що нафта порощала з45$ до 85$.зрозуміло ,що і ціни на бензин будуть рости

ДВ
До вс1х

Добре що перекрили дороги, ноще перекрийте ЖД сполучення тод1 в Верховн1й Рад1 почують Вас. На дорогах мож об1хати а коли По1зда будуть стояти тод1 Завиють люди. Ц1ни топлива на ЖД оплачуэться не т1льки 1з б1лет1в на нього а прост1 автомоб1л1сти також платать там десь 3-4%.

1
17

Раду перекрити. Посадити всіх. Фірма- верховна рада.

І
Іф

Правильно роблять, дурдом шо робится. Десятки копійок? Ви шо?

Читайте також