Закарпатка Андрея Бочкор виступила проти трибуналу для путіна

8
14

19 січня Європарламент проголосував за трибунал для Путіна. Було ухвалено резолюцію щодо створення спецтрибуналу для переслідування злочину агресії проти України.

Як повідомив Вадим Поздняков в соцмережі Facebook, "за" було віддано 472 голоси, "проти" - 19, утрималися - 33.

Серед тих, хто не віддав свій голос за трибунал над терористом номер один у світі – уродженка Закарпаття одіозна «українка» угорського походження Андрея Бочкор. Зрештою, як і усі представники проурядової угорської політ сили Фідес у Європарламенті.

І найцікавіше - вона дуже часто присутня на зборах політичної партії КМКС (партія угорців на Закарпатті, яка має депутатів в обласній раді та багатьох місцевих) онлайн з Угорщини, разом з ще одним втікачем, якого розшукують в Україні за підозрою у державній зраді, головою партії КМКС - Лоці Брензовичем.

Зазначимо, що Андреа виявилася одною із 44 депутатів Європейського парламенту, які утрималися від голосування за визнання росії державою-спонсоркою тероризму.

Нагадаємо, закарпатка Андрея Бочкор допомагала Медведчуку у Європарламенті узаконити «мирний план»


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!


Коментарі

*
*****

Пропутінська паскудь..

Ц
Цігань

Бочкараня є бочкораня , ги казав муй дідо - лапотниця.

С
Степан

19 січня Європарламент проголосував за трибунал для Путіна. Це головне. А якась нікчема "бочкор" нічого не визначає, хіба що ганьбить наших закарпатських угорців.

М
Микола

Люблю і поважаю наших закарпатських угорців. Це працьовитий і добросовісний народ. Жаль, що до влади пробираються такі гівнюки.

В
Вова

Най би зі мною на 0 поїхала, як би тоді заспівала,сук@ продажна!!!

ЛВ
Лопотниця вона

Та вона мусить мускам підмахувати... за походженням! Хвамилія у неі означає "лапоть"

З
Закарпатець

сук...... монгольська

.
.

у нас із мадярами різні інтереси, вони хочуть повернути свої історичні території, ми хочемо повернути свої, вони рахують Закарпаття своїм, ми своїм, так було всю історію, так буде далі, це геополітика, тут нема сенсу на когось злитися, просто треба думати кого вибираєте депутатами, кому даєте владу в руки, які в них інтереси, проросійських і промадярських нардепів уже маємо, хоч би шось з цього навчилися

Б
Берегово

Кончена тапошка, орбанська подстілка

ОІ
Ось і

Ось і агенти кремля , прикормленні

П
Пауло

Тать она мадярка

7
777

Грім бо їв координати поїбав, твар мадярська..

СС
СуперМен СуперМен

Тупа вонюча куриця орбана

П
Пітьо

yйaбaти ї

Читайте також