Закарпаття у п'ятірці регіонів з найвищими зарплатами

46
12

Експертно-аналітичний центр кадрового порталу grc.ua провів оцінку зарплат, які пропонують у різних регіонах України, та з’ясував, де можна заробити більше.

Як повідомляє finance.ua, Закарпатська область несподівано вирвалася у п'ятірку регіонів з найвищою середньою зарплатою у серпні. В Ужгороді та області роботодавці в середньому пропонують лише 16 200 грн щомісячної компенсації. Проте, різниця з іншими регіонами-лідерами відчутна.

Столиця наприкінці літа утримує лідерство за середньою заробітною платою. Київські роботодавці в середньому пропонують 28 700 грн щомісячної компенсації. Місяцем раніше столична медіанна зарплата складала 29 500 грн, тобто у серпні відбулося її зниження на 2,7%.

В Одеській області у серпні компанії пропонують в середньому 25 800 грн щомісячної компенсації.

У Дніпропетровській області середня зарплата становить 23 100 грн.

Вакансії Львову та області у серпні займають другу сходинку рейтингу регіонів з найбільшою кількістю пропозицій роботи. Проте середня заробітна плата, яку пропонують роботодавці Львівщини, займає лише четверту позицію за розміром та складає 22 000 грн

.

Найнижча середня зарплата в серпні — у Харківській області — 10 600 грн. За місяць відбулося значне падіння рівню зарплат, які пропонують у цьому регіоні. Якщо у липні роботодавці Харківщини готові були платити своїм співробітникам в середньому 18 000 грн, то в серпні ця сума на 41,1% менша та становить 10 600 грн.

Найнижчі зарплати у серпні також у Тернопільській області (у середньому 11 100 грн), Сумській (11 700 грн), Рівненській (11 700 грн), Кіровоградській (12 300 грн) та Чернівецький областях (12 500 грн).Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!


Коментарі

П
Правда

Мережа магазинів АМБАР(супермаркет), Закарпаття, зарплата продавця-консультанта(той що товар розкладає) складає 900 грн. в день(11годин), офіційно, помножте на 22 робочі дні = маєте 19600грн. в місяць. Вони навіть по селах, бо і у мене є він в селі, і знаю що там така зарплата, тому його привів у приклад. А ни гойкайте туй опуста ош нібы ниє такых зарплат. Є, лиш може ни всюды. Но є. Но в основному чилядь всьо ровно по Чихії та по Європі роз'їхалися, дома людий почти ниє, одны лодарі та пинсіонеры ся повставали. Того зарплаты то може такі і є, но аж усі ся вернут дому з заграниці - та буде 10 претенденту на одну вакансію, і тота зарплата 19600 змалиться до 2 тис. грн. в місяць. Мозґы включайте.

М
мигаль

Є брехня, є нагла брехня і є статистика. У "Закарпатгазі" началники мавуть по 200-300 тисяч а рабочий 10-12. Як ся начала война то щи й менше стали платити, "бо война" кажуть. Кить поділити та може й натягне ваші 16200.

A
Animir

Нy і як вам коментарі ?Для чого писати нісенітниці.На залізниці вже нікому робити-такі високі зарплати.Ви людей спершу спитайте яка у них зарплата.Начальство собі зарплати підняло і їм добре.Є такі підрозділи де на одного робочого по троє а то й четверо начальників.

5
567

То всьо брехня ніде на Закарпатті нема таких зарплат. А вот ціни на продукти харчування сумашедші.

П
Пінчер

Зато в Ужгороді ціни на всі товари як у Ласвегасі....

М
мільйонер

Якщо взяти "до купи" зарплату начальниці відділу освіти виконкому та виховательки дитячого садка , а потім поділити на 2 - тоді вийде так.

І
Ігор

Закарпаття 10 000 грн , а частіше мінімальна !!!!!!!!

М
Мукачівець

Де ви такі зарплати бачили 16 200? Максимум 8-10 тис пропонують

В
Василь

Нема таких зарплат в Закарпатті це брехня,дуже рідко в кого такі зарплати

ДН
До нижнього

Коли Я їм м'ясо , а ви капусту , то разом ми їмо , нібито , голубці . Хтось з бюджетного корита (України) отримує 50 тисяч грн, а хтось як ви і менше . В середньому....16200 ! А знаєте , чому ви не отримуєте 50 тисяч грн? А тому , що халатно і поверхово віднеслися до навчання в школі (математика....) . Інакше б знали це . Причинно-наслідковий характер дій . Все взаємопов'язано.

В
Василь

Брехня

3
369

А по радіо набирають на джути на зп 8-10 тисяч

Читайте також