Закарпатські велосипедисти гідно показали себе на змаганнях SKODA Horal в Словаччині (ФОТО)

6
0

Цими вихідними у Словаччині відбулась міжнародна гонка SKODA Horal MTB maraton - HORAL Tour 2016.

Як повідомляє управління молоді та спорту Закарпатської ОДА, ужгородські велосипедисти теж взяти участь у цьому змаганні.

Так, лідер нашої команди Володимир Козловський в дисципліні марафон (13 серпня) на дистанції 74 км. тільки на долі секунди (0:00:00.3 ) програв словаку та став другим.

Ще один представник Закарпаття Ференц Гутлебет фінішував шостим, серед 75 учасників. Серед жінок Крістіна Конвісарова фінішувала четвертою.

Також, в гонці крос-кантрі (14 серпня) Володимир фінішував - третім, Федір - дев’ятим, киянин Стрижак Артем, що виступає за закарпатський Спартак після невдалого марафону в перший день фінішував – восьмим.