15 березня відсвяткують 72-у річницю Карпатської України

16
1

З нагоди річниці проголошення Карпатської України в області буде проведено низку заходів

Цими днями голова обласної ради Іван Балога та голова ОДА Олександр Ледида видали спільне розпорядження «Про відзначення в області 72-ї річниці проголошення Карпатської України».

15 березня ц.р. в Ужгороді планується покладання квітів до пам’ятника Президенту Карпатської України, Герою України Августину Волошину. Цього ж дня біля пам’ятного знаку Січовим стрільцям на Красному полі, поблизу Хуста відбудеться мітинг-реквієм.

     У рамках відзначення річниці у березні в м. Хуст проводитиметься ІІІ відкритий обласний фестиваль-конкурс стрілецької пісні «Красне поле».

     У школах та вищих навчальних закладах краю будуть організовані тематичні лекції, виховні години, засідання за круглим столом, науково-теоретичні конференції, спрямовані на виховання в учнів і студентів патріотизму, поваги до героїчних сторінок минулого, шанобливого ставлення до карпатських січовиків.

А у бібліотеках області передбачаються книжково-ілюстративні виставки, приурочені 72-ій річниці величі і трагедії Карпатської України. Відповідно - у музеї будуть відкриті тематичні експозиції.

Коментарі

П
Пітьо

І скільки грошей буде витрачено ( в тому числі і моїх без моєї згоди ) на РОЗКРУЧУВАННЯ цієї БРЕХНІ ? "Прищавого" вже нема при владі, а його ідеї "вічно живі" ?

Читайте також