
Такі дані дослідження освітньої ініціативи ЄвроКРОК, яке ініціативна група провела у 5 школах міста протягом березня-квітня – №1, 4, 11, 13 та гімназії.
В опитуванні взяло участь загалом 1390 учнів. І 61% з них відповіли, що їхні батьки часто бувають в школі та цікавляться їхніми успіхами. Водночас, 75% переконані, що тісний зв’язок батьків та класного керівника сприяє їхньому навчанню.
Цікаво, що 69% опитаних учнів зауважили, що добре поінформовані щодо можливості обрання професії та навчання після закінчення школи.
Щодо удосконалення навчального процесу, то на думку опитаних учнів в школах Мукачева потрібно більш розвинена спортивна інфраструктура, ввести профільне навчання, доступ до wi-fi, забезпечити додатковим устаткуванням (мультимедійними дошками, електронними книгами, додатковими комп’ютерами). Також учні хочуть більше вивчати іноземні мови, менше робити домашні завдання, більше практичної складової у навчанні тощо.
У запитання про побажання школі, опитані учні акцентували увагу на тому, аби вчителі були добрішими і толерантнішими, не кричали на учнів, а також аби старші учні не знущалися над молодшими, облаштувати зручнішу їдальню, де була б смачна їжа з більшою кількістю салатів та фрешів тощо.
Більше про ініціативу ЄвроКРОК ви можете дізнатися у публікаціях:
Інгрід Туріс: ЄвроКрок – це ініціатива, яка покликана вивести освіту Закарпаття з глибокої кризи
Презентація освітньої ініціативи ЄвроКрок в Мукачеві відразу ж переросла в дискусію
Активісти ЄвроКроку провели у Мукачеві круглий стіл про роль духовенства в освіті (ФОТО)
Mukachevo.net