Балога назвав 3 кроки, з яких слід розпочати формування української поліції

9
4

На думку політика, це варто робити вже зараз, створюючи нову інституцію паралельно з догниваючим міністерством внутрішніх справ.

"В умовах, коли міліція свою роботу не виконує, вибір у нас невеликий: нічого не робити і дозволити диверсантам захоплювати державні установи, або уже зараз, паралельно з діючим Міністерством внутрішніх справ розпочати формування нової української поліції. Якщо оберемо другий варіант, більше, ніж упевнений – можемо розраховувати на відчутну фінансову і організаційну підтримку від Заходу", - зауважив Віктор Балога.

Народний депутат пояснив, що для цього потрібно:

1.Верховній Раді прийняти закон про поліцію. Далеко ходити не потрібно - все уже придумали до нас, достатньо зробити кальку з грузинського законодавства.

Але це не означає одномоментну ліквідацію МВС, бо тоді утвориться вакуум в правоохоронній системі. Це означає формування паралельної структури.

2.Призначити нового керівника поліції, іншими словами - ще одного міністра внутрішніх справ, який почне формувати нову структуру, з новими керівниками, за прогресивними стандартами.

Починати варто зі Сходу і Півдня. Термін виконання - рік. За цей час має бути сформоване нове Міністерство внутрішніх справ, а старе - ліквідовано. До того часу обидві структури працюють паралельно.

3.Набрати новий особовий склад. Повірте, вибирати є з кого. В 45-мільйонній Україні точно знайдеться і мільйон, і навіть більше порядних людей. Розпочати можна з тих патріотів з Майдану, які зараз виявилися нікому не потрібними. Серед них є і правники, і колишні військові, але головне – усі вони зі стержнем.

Нинішнім працівникам міліції слід влаштувати повну переатестацію. Ті, хто її пройдуть (а це відсотків п’ять, а може десять) будуть зараховані на загальних засадах на нове місце роботи в поліцію, але на рівні з іншими. Усі решта й так не бідні люди, або мають достатньо зв’язків, щоб знайти нову роботу. Принаймні, за їхнє працевлаштування держава може не переживати.

"Так, цей шлях не простий, він, як і будь-яке починання, буде мати свої наслідки і недоліки. Але просто розводити руками, коли міліція не виконує свою роботу, – це не вихід з ситуації. Так само, як і просто начепити на патрульні машини синьо-жовті прапорці – не означає реформувати МВС", - наголосив Віктор Балога.

Коментарі

Х
ххх

аж мерзько читати за тоті три-пять кроків.ви до шість хоть знаете щитати?а крок еден лем треба і всьо-най ся уберуть тоті із кіева і всьо а не вокруг да около укиньте тото кіно СВАДЬБА В МАЛИНОВКЕ-ОПЯТЬ ВЛАСТЬ МЕНЯЕТСЯ...

К
критик

Свобода слова там, де і наша міліція. В далекому і темному місці на букву ж. До того ж місця нашим людям і коментарі п. Балоги!Законопроекти треба писати, а не публікації на свої сайти!!!

П
Псевдодермократам

Де свобода слова? Куди коментарі забрали?

З
зануда

Всё делается намного проще - начальник милиции - выборная должность. Он работает для жителей города, а не для руководства из центра.

Читайте також