
А не лише кілька вулиць у центрі Києва і Європейська площа.
"Вертикаль влади рушиться, судді йдуть з посад, щоб не приймати незаконні рішення, бійці «Беркуту» пишуть заяви на звільнення, міліція або підтримує громадян (як у Полтаві), або відмовляється придушувати протести (як у Львові). Депутати місцевих рад покидають партію влади, «регіонали» з західних областей вимагають відставки уряду. Одним словом, лавина пішла і її уже ніхто не зупинить", - зауважив народний депутат.
"Майданчиків для мирного врегулювання ситуації залишилося не так багато. Один зі них, а може і єдиний, - це парламент. Але, якщо і йти у вівторок на позачергову сесію ВР, то лише за наступних умов:
1. Звільнення усіх затриманих активістів без будь-яких умов.
2. Оголошення президентом політичного рішення, щодо припинення кримінального переслідування активістів.
3. Президент відправляє у відставку Кабінету Міністрів.
4. Робоча група з представників усіх фракцій та позафракційних народних депутатів узгоджує порядок денний засідання ВР, головним питанням якого має бути пакетне голосування за відміну всіх антидемократичних законів, прийнятих 16 січня.
5. ВР з президентом приймають рішення щодо формування складу Кабінету Міністрів, призначеного виконувати свої повноваження до врегулювання політичної кризи", - зазначив він.
"Для початку пошуку компромісу і зниження градусу напруги цих речей буде достатньо, бо ці питання президент при бажанні може вирішити дуже оперативно. В протилежному випадку, рекомендую депутатам від Партії регіонів не йти на сесію і не освячувати нові антиконституційні рішення. В тому числі, про затвердження Указу щодо введення надзвичайного стану, яке може внестися в зал президентом", - наголосив Віктор Балога.