
Політик поділився власними враженнями та спостереженнями за волевиявленням у Грузії.
«Після виборів у Грузії я уважно слідкував за думками людей. Одні критикували Іванішвілі, інші – шкодували Саакашвілі. Були версії, що грузинська опозиція добилася більшого, ніж російська армія, що грузини повторюють помилки українців і демократія європейського формату не можлива на пострадянському просторі. Думаю, нещодавня заява «Грузинської мрії» зняла принаймні ряд питань з цього приводу: Грузія не збирається повертатися в СНД, а євроінтеграція залишається головною метою держави», – написав Віктор Балога у своєму Facebook.
«Про що це свідчить? Про те, що роки системних реформ не проходять безслідно. Грузія остаточно стала на шлях демократії, який не залежить від портретів президентів. Принаймні поки що «Грузинська мрія» не дає підстав говорити, що це стовідсотково проросійська сила, яка збирається демонтувати здобутки Саакашвілі. А далі час покаже, чи буде ця політична сила такою ж ефективною, як і «Єдиний національний рух», – зауважив політик
«Україна має винести з грузинських виборів два уроки. Перший – влада і опозиція повинні розуміти, що в розвитку держави є головна стратегія, яка не піддається ревізії. Другий - Грузія показала нам, як треба вміти програвати, будучи при владі. Цього, за невеликим винятком, ніколи не було в Україні», - наголосив Віктор Балога.