Балога звернувся до голови ФДМ через Боржавську вузькоколійку

11
5

Слід відмінити рішення Фонду держмайна про продаж столітньої Боржавської залізниці і передати її Закарпаттю, бо це історичний спадок усіх закарпатців.

Про це політик написав у своєму Facebook напередодні Дня Боржавської вузькоколійки, який відзначатимуть у неділю, 5 серпня.

"Перша черга Боржавської вузькоколійки була введена в експлуатацію 24 грудня 1908 року і пережила дві світові війни та розпад імперії, але сьогодні не витримує навали спритних ділків, яким немає діла до історичного спадку Закарпаття. Поступове невпинне нищення Боржавської залізниці, про що свідчить інформація про черговий демонтаж колії, вимагає негайного реагування місцевої влади", - зауважив Балога.
 
Він переконаний, що руйнування історичного й соціального об’єкта Закарпаття слід остаточно зупинити і якнайшвидше вирішити подальшу долю вузькоколійки.
 
За словами Балоги, місцева виконавча влада Закарпаття виявляє дивну байдужість і недалекоглядність щодо понад столітньої долі Боржавської залізниці. Її приватизація, проведена без згоди місцевої громади за ціною, фактично нижчою за вартість металобрухту, призвела до значної втрати інфраструктури цього унікального виду транспорту.
 
"Я вже звернувся до Голови Фонду державного майна України Олександра Рябченка щодо необхідності його особистого втручання в припинення демонтажу вузкоколійки та ініціював розробку пакету документів, у тому числі й на розгляд уряду, які покликані вберегти унікальну Боржавську вузькоколійку від остаточного знищення", - повідомив міністр.
 

Коментарі

2L
2 lost

Перебачте, а який ви хосен хотіли? Це приблизно, як сказати "...на утримання моїх діда з бабкою тратиться багато грошей, а хосну з них ниякого. Давайте заб'ємо їх і забудемо..."

T
Tirk1

Боюся, що такими темпами п. Балога через фейсбук буде і накази підписувати. Та зберися вже з духом та виступ на пресконференції, а не посилай своїх "шестьорок" віддуватися. У фейсбукові ми всі герої, а на ділі- пшик.

Ж
Желізнодорожник

Чергове бла-бла-бла-бла перед виборами. До тепер никому не треба було залізницю, а тепер на собі сорочку пірвуть за узкоколійку. Пак її, сорочку, ипен так увержуть після 28.10, як і ідею залізниці, до слідуючих виборів. Кіть дожиє ще до них колія. Є архіви, там чорним по білому написано, котра громада кілько і коли платила внесків за будівництво залізниці. Хоче Балога реально помочи, най бо найняв юристів котрі би одсудили колію на користь громад. Инакого шляху ни є. Лем типирь його юристи зайняті удумуванням способів, як би конкурентів притиснути на виборах)

L
lost

Заколебали уже з тов єврейськов узкоколєйков. Скільки грошей ся тратить на її утримання, а хосну ниякого. Розобрати на металлолом і забути..

ВЗ
Вуйко з верховини

Балога далеко не святий, звичайно, але завжди в принципових питаннях приймав і приймає сторону закарпатців та враховує інтереси свого краю. Хоча б за це його можна поважати. Будемо сподіватись, що хоч йому вдастся зупинити зухвалий демонтаж вузькоколійки.

Читайте також