Вийшов з приміщення за півгодини до теракту 11 вересня 2001 року.
Бізнесмен Йожеф Вайс у радянські часи очолював роботу Мужіївського сільгосптовариства, згодом торгового центру “Союз” у Варах. Однак 1 квітня 1988 року сповістив дружині та дітям: ми їдемо до Америки. «В ті часи, коли я мешкав на батьківщині, ресторан “Союз” був тим максимальним рівнем, який можна було досягти за тих обставин. Я ж прагнув більшого...», - розповідає він у одному з інтерв’ю. А за океаном завдяки зв’язкам та друзям зайнявся бізнесом. Заснував торговельне підприємство, яке стало із провідних у сфері хліботоргівлі на території СНД, має філії у Москві, Києві, Казахстані, Молдові.
Сам нинішній мільйонер розповідає, що почав займатися торгівлею збіжжям в Росії та Україні одним із перших: «Із часом справа розросталася, довелося розширювати свій бізнес… У 1996-му році було відправлено перший вантаж насіння соняшника морським шляхом. Найбільшого товарообігу було досягнуто у 2003-му році, тоді обсяги експорту становили 3,6 мільйона тонн».
Нещодавно Йожеф Вайс повернувся до Берегова. Тут на старому єврейському цвинтарі похований його дід. Саме Вайс був одним із ініціаторів упорядкування кладовища.
Є також одним з ініціаторів спорудження аквапарку у Берегові. Каже, що це містечко має два скарби – термальні води та вино. «Побачив, що розвиток туризму у краї йде з великим розмахом, дійшов до висновку, що настав час серйозних ініціатив. Тому заручився підтримкою у своїх партнерів зі Швейцарії та Америки, зацікавив їх у використанні природних ресурсів регіону. Так зародилася ідея створення аквапарку. Однак через економічну кризу здійснити задумане поки що не вдалося…»
Протягом 2003-2004 років мав низку перемовин із нинішнім головою міськради Іштваном Гайдошем, представниками ділових кіл. На Берегівщині Йожеф Вайс разом з партнерами викупив колишній холодильний цех у селі Велика Бакта, провів там ремонт та здав у оренду німецькій фірмі „КнюппельФерпакунг”, що займається пошиттям чохлів для автомашин. Викупив також цех колишнього Берегівського меблевого комбінату, де також провів реконструкцію. Тут нині розміщено підрозділ відомої фірми „Фішер” - у Берегові шитимуть взуття для лижників. Далі взявся за цехи колишньої фабрики “Реммеблі”. Тут має розміститися торгово-розважальний центр. Ще один задум мільйонера – офіс на вул. Мукачівській, де планує збудувати триповерхову модерну споруду.
Родина Йожефа Вайса влітку мешкає у Нью-Йорку, взимку – у власному будинку в Маямі. Сам бізнесмен змушений постійно подорожувати.
Ще одну історію про берегівського мільйонера розповів директор музею Берегівщини Іван Шепа: «Йожеф Вайс нещодавно приніс до музею унікальний експонат – власний пропуск до Всесвітнього торгівельного центру у Нью-Йорку. В нього там був власний офіс. Розповів, що 11 вересня 2001 року рано вранці відвідав його, а потім відлучився по справах. Про те, що сталося далі, знають всі… Залишився лише пропуск та ключі від офісу – ці експонати бізнесмен подарував музею, як нагадування про ту страшну трагедію».