Берегівський гінеколог просив 3 тисячі за прийняття пологів

16
3

Днями, берегівська прокуратура затримала та передала до суду місцевого лікара акушер-гінеколога, який одержав 3 тис.грн. неправомірної вигоди від колишнього прикордонника за прийняття пологів у його дружини.

Як встановлено у ході досудового розслідування,  на початку серпня до правоохоронців із заявою звернувся 26-річний закарпатець, який повідомив, що  лікар-гінеколог Берегівської ЦРЛ вимагає від нього неправомірну вигоду за госпіталізацію та надання належної медичної допомоги під час пологів його дружині.

Відтак, вказаний факт правоохоронцями було належно задокументовано і проведено розслідування. І тепер вже суд вирішуватиме долю лікаря, пишепрес-служба прокуратури Закарпатської області.

Коментарі

УН
уволити нах шоб другі віділи

в ужгороді 300 баксів гінекологу 800 акушеркам, 700 за прописку 300 за палату. то за умови шо роди пройшли нормально

БМ
бо мовчите!

мовчіть і далі раби

П
породілля

а ужгородські просять від 5000 і вище... і нічого.. працюють і заробляють і далі..

Читайте також