Без Обмежень сьогодні заспівають на сцені Х-фактор дуетом із зіркою

4
0

Утім, з огляду на День пам’яті жертв голодоморів в Україні хлопці та в цілому шоу вирішили обрати відповідну тематику пісень – менш розважальні, а більш змістовні.

– Для нашого гурту це дуже важлива і принципова дата, і ми сьогодні разом з усією країною вшановуємо пам’ять жертв голодоморів в Україні, тому й пісню обрали відповідну, – розповіла Mukachevo.net менеджер гурту Марина.

Вона поінформувала, що під час сьогоднішнього ефіру учасники вийдуть на сцену разом із зірковими гостями телешоу, і заспівають разом з ними дуетом.

– Ми не можемо розповісти, з ким саме сьогодні співатиме Без Обмежень, але можу лише натякнути, що з цією зіркою ми вже мали досвід співпраці, – додала Марина. – До виступу готувалися музиканти цілий тиждень, щоденно по 2 і більше годин працювали разом з тренером та зіркою.

Водночас, на сайті телеканалу вже оприлюднили список VIP-гостей ефіру, з якими співатимуть конкурсанти. Це Pianoбой, ROZHDEN, Александр Пономарев, Alyosha, SunSay, Олег Скрипка, Виктор Павлик, Lama. Вгадайте, з ким з них заспівають наші рокери з Без Обмежень.

Початок сьогоднішнього ефіру Х-Фактор о 19:00 на телеканалі СТБ. Без Обмежень має №11 на проекті. Для того, щоб проголосувати за них:

– шляхом відправлення SMS-повідомлень,  ви повинні відправити SMS-повідомлення на короткий номер 7766 (з кодом у тексті повідомлення, що відповідає номеру учасника, тобто 11).

– шляхом здійснення дзвінків, Абоненти Операторів, ви повинні здійснити дзвінок на номер 0-900-901-0-ХХ (де ХХ = Номер учасника, а це 11).

Радимо переглянути попередні виступи наших хлопців на ефірі, коли вони виконували пісні Спліна, Depeche Mode і навіть авторську пісню
 

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також