Більшість іммігрантів в Угорщині - освічені вихідці з України, Росії та Китаю

8
5

Згідно з даними центрального управління статистики Угорщини KSH, відсоток працюючих імігрантів, які проживають у країні є вищим, ніж відсоток працюючих угорських громадян.

Загалом на початок 2014 року в Угорщині проживало близько 60 тисяч імігрантів і їх кількість продовжує зростати. Більшість із них - це вихідці з Китаю, України та Росії. 40 відсотків з них проживають в країні менше п'яти років, натомість понад 40 відсотків - понад десяти років. Більшість імігрантів приїхали до Угорщини, аби працювати та для воз'єднання з родиною, а чверть - аби навчатися.

Основними перепонами для отримання роботи в Угорщині імігранти називають наступні причини: незнання угорської мови (31%), расова або релігійна дискримінація (24%), певні правові перепони (7%). Два відсотка опитаних заявили, що угорська влада не зуміла підтвердити їхню кваліфікацію або диплом.

Дослідження також показало, що більшість імігрантів - це освічені молоді люди, які більш економічно активні, ніж середньостатистичні угорці. Отже, Угорщина має лише отримувати вигоду від прибульців з інших країн.

Нагадаємо, що угорський прем'єр-міністр Віктор Орбан неодноразово наголошував, що для Угорщини і Європи наразі є дві основні загрози - мігранти та конфлікт в Україні.

Також за останній рік до Угорщини та Словаччини виїхало чимало медиків та вчителів із Закарпаття.

Мukachevo.net

 

Коментарі

Б
Бидлофоб

Гонiть ту китайську саранчу докiть не пiзно, мадяри...

Г
Гарант

Стаття вчить , що необхiдно вчитись у мадяр.Мадяри менще всьoго полокають мозги при отримaннi вiз та 50 км зони нашим людям. А угорици вже важче видають вiзи , бо я б сам гальмував тих ,хто пене Haзивав угорицем.

В
Василь

Це стаття для підняття нашої гордості за своїх земляків.Та заохочення нас в еміграції.Чим меньше народа.більше кіслорода.А в Україну без розбора запустити кітайців та арабів.

О
Олег

Освічені вихідці з Україні то на 100% Закарпатські Угорці

ДР
До редакціі

І до чого ця стаття?

Читайте також