Більшість українців, працюючих у Словаччині - це кваліфіковані працівники з освітою

20
8

Словацький Центр праці, соціальних справ та сім'ї опублікував статистику, що стосується зайнятості іноземців в Словацькій Республіці в лютому 2021 року.

Згідно з даними, минулого місяця в Словаччині з дозволом на працевлаштування працювали 115 білорусів, 232 росіянина і 13 483 українців. Крім того, в Словацької Республіки працювали 5120 власників т.зв. інформаційних карт (що автоматично не надає дозвіл на роботу) з України.

Найчастіше іноземці з дозволом на працевлаштування вибирають для роботи Братиславський край (7765 чоловік), далі - Трнавський край (3752), Нітрянський край (3267).

Українці з дозволом на працевлаштування - в основному це кваліфіковані працівники і майстри (2603), оператори та наладчики верстатів і устаткування (7614). Некваліфіковані працівники складають всього 1402. Задіяні українці навіть на керівних посадах - 63 особи. У сфері послуг і торгівлі задіяно 531 особи.

Щодо освіти - то найчастіше українці, які працюють у Словаччині мають середню професійну освіту (6017). На другому місці люди з вищою університетською освітою - їх понад 3500. З початковою освітою задіяно всього 236 працівників.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!



Коментарі

9
900

Хіба майдауни ставили за мету розвиток України? Ні! Які спонсори, такі і виконавці. На жаль!

9
900

Хіба майдауни ставили за мету розвиток Уераїни?

ВД
викладач до викладача до викладача

Мої статті оплачують студенти, а не я із ЗП. Тому то не проблема. А статті треба, бо за ними визначають рейтинг викладача. Тому я усе у топі і маю премії. А прикладників не треба, бо китайці зробліть все. То є даремна витрата грошей. Як один писав коментатор, треба готувати те, що приносить гроші. Хоч президент Соні колись казав, що треба готувати інженерів, які печуть "пиріг", то я за те, що треба готувати юристів, які той "пиріг" чесно поділять. Не треба нам робітників, от, заводи людей з полонини возять, ніхто не хоче працювати. Треба готувати комерсантів, юристів, журналістів, соціологів, філософів, артистів іт.д. Гроші вкладати треба мізер, а на вихлопі є.

В
Викладач

До «викладач»,ви напевно викладач плитки,хоча і то сумнівно! Всі оті скопуси,....це підтримка закордонних видань за рахунок мізерних зарплат викладачів. Особливої наукової цінності вони не мають. На вищу освіту і науку держава поклала хрест. Кажете,що філологи відіб‘ють зп хабарями?Не знаю.Але чого тоді масово ідуть вчитися на філологів,психологів...!? Технічні спеціальності занепадають.Одне, роботи немає,друге, ці спеціальності потребують вмінь і знань, третє, ці спеціальності не «білі воротнички». Без підтримки держави вища освіта і наука в Україні згинуть. Щодо Словаків,то це повна брехня.Наш народ якраз в основній масі робить, як низькокваліфіковані працівники.На висококваліфікованих посадах працюють словаки і європейці.Словаки,як і всі цивілізовані країни, дбають за свій народ!

ДО
До останнього дауна

Якщо це все, що ти знаєш про науку, то тебе можна тільки пошкодувати.

В
Викладач

це дійсно так, мене недооцінюють! Я вважаю, що моя ЗП має бути не менше 1.5к євро. Але я цю різницю під час сесії наверстаю. То не проблема. А моя наукова діяльність (гуманітарія) є визначальною для долі країни, народу України і навідь людства! У мене на рік 32 скопусівські статті, 2 монографії, 43 методички (Капіца за життя менше написав як я за два роки).

Р
РОмаріо

ДО нижнього -якщо ти маєш на увазі людей із спеціальною середньою освітою, то глибоко помиляєшся: в Украіні такі люди оплачуються ще досить непогано (зварювальники, слесарі, шофери і т.п.). Що в Укріі погано оплачується, то це наукова діяльність, вчителі, лікарі, тобто - кваліфіковані працівники з вищою освітою.

П
Петро

У цю більшість українців наша держава утерла ноги і копнула у єдно місто !

Читайте також