Блохін натякнув, що Шевченкові пора закінчувати

11
0

За красиві очі у національній команді України ніхто не гратиме. Про це напередодні поєдинку проти Швеції заявив головний тренер "синьо-жовтих" Олег Блохін.

"Я звик до екстремальних ситуацій. Склад на матч проти шведів практично визначений. Хто є у таборі збірної, той і зіграє. Головне - уникнути травм. Інакше навіть не буде ким замінити травмованих виконавців",- сказав наставник.

За словами Блохіна, швидше за все, матч проти Швеції розпочне Андрій Дикань.
 
"Я планував одне, але у зв'язку з травмами доведеться внести корективи. Чи буду змінювати голкіпера, визначимо протягом матчу. Суперника поки не вивчав. Розбирали матч із Францією. Останні 15 хвилин ми провалили", - додав він.
 
Також тренер збірної України прокоментував ситуацію з Андрієм Шевченком і Артемом Мілевським, які не отримують достатнью ігрову практику.
 
"Не знаю, що сталося у "Динамо". Сьогодні поговоримо з Мілевським. Якщо він надалі не гратиме за команду, то я перестану його викликати у збірну. За красиві очі у національній команді ніхто не гратиме. Що стосується Шевченка, то у збірній мають бути лідери. З Андрієм ми також поговоримо. Якщо він потягне, то гратиме за збірну, якщо ні, то... Я також колись закінчував", - цитує Блохіна.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також