Черг біля кас Ощадбанку поменшало

6
0

— Ажіотаж, викликаний рішенням уряду про виплату частини компенсацій за знеціненими вкладами колишнього Ощадбанку СРСР, схоже, спадає. Принаймні у нашій області, — каже начальник відділу компенсаційних виплат обласного управління Державного ощадного банку Тетяна Федак.


На місцях, де є люди з обмеженими фізичними можливостями або ті, що з поважних причин не можуть самі прийти до відділень Ощадбанку, йде робота щодо їхньої реєстрації. Відтак компенсаційні виплати вони зможуть отримати від листонош удома.


За словами Тетяни Федак, розглядається і можливість так званих виїзних виплат, тобто працівники відділень Ощадбанку проводитимуть виплати компенсацій на місцях — у віддалених селах.


Також начальник відділу компенсаційних виплат повідомила, що невеликі черги можуть бути у дні реєстрації вкладників. У дні ж виплат, зокрема перед обласним управлінням, їх немає. До речі, реєстрація проходить два дні, а виплата компенсацій — чотири.


Як повідомили в головному фінансовому управлінні облдержадміністрації, станом на 11 лютого в області зареєстровано 122464 вкладників, 30028 вже виплачено компенсацію.


Крім того, профільні управління облдержадміністрації провели наради з вивчення стану виплат громадянам компенсацій втрат від знецінення грошових заощаджень, визначено напрями подальшої роботи, проводиться роз’яснювальна робота серед громадян. Керівники органів місцевого самоврядування виділили додаткові приміщення для забезпечення безперебійної роботи з формування реєстру вкладників та проведення виплат. Також організовано чергування медичних працівників у банківських установах. А за допомогою соціальних працівників визначено громадян, які за віком і станом здоров’я не в змозі з’явитися до установ Ощадбанку для оформлення відповідних паперів та отримання грошей.


До роботи долучилися і правоохоронні органи. Так, цілодобово на території області правопорядок забезпечують понад 200 працівників міськрайвідділів внутрішніх справ та 336 членів громадських формувань, ведеться профілактично - роз’яснювальна робота серед громадян щодо недопущення випадків оформлення доручень незнайомим особам на отримання коштів, розроблено пам’ятки та інформаційні листи з порадами запобігання кишенькових крадіжок, пограбунків та інших злочинів.




Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також