Багато салонів в Україні пропонують клієнтам послуги лазерної епіляції. Але де краще робити і які особливості, варто дізнатися, перш ніж записуватися. Це допоможе з вибором місця та правильно провести підготовку.
Особливості
Потрібно розуміти, що лазерна епіляція не дасть миттєвого ефекту. Вона розрахована на курс 7-12 сеансів із інтервалом 3-5 тижнів. Також рекомендується підтримуючі процедури 1-2 рази на рік.
Переваги кваліфікованої епіляції у спеціалізованому лазерному центрі:
- консультація спеціаліста;
- безпека;
- виключення опіків;
- усунення вростання та чорних точок;
- ретельна ліквідація волосків.
- безболісність.
Зони для лазерного видалення волосся підходять будь-які - бікіні, ноги, пахви, руки, пальці, обличчя, шия, спина, груди, живіт.
З чого почати?
Спочатку необхідно проконсультуватися по телефону чи через месенджери. У нормальній студії епіляції таке не викликає подиву. Там мають дати відповіді на всі питання, уточнити про протипоказання та надати рекомендації щодо правильної підготовки.
Все просто, потрібно:
- за 15 днів не виривати волоски пінцетом, воском, шугарингом, епілятором;
- за 3-5 днів не засмагати на сонці або в солярії;
- за 1-3 дні поголити місця, які епілюватимуться.
Також потрібно уточнювати інші нюанси щодо сумісності застосування ліків. Наприклад, прийом гормональних препаратів, може звести нанівець всю роботу майстра.
Зверніть увагу, що протипоказання залежить від конкретного обладнання, яке застосовується. Наприклад, 3D лазерна епіляція в https://epilaser.com.ua/lazernaya-epilyaciya/ виконується навіть світлому волоссі і на темній шкірі. Тому слід консультуватися там, де плануєте виконувати процедуру.
Як відбувається епіляція і чого очікувати
По тривалості вона займає від 10 до 60 хвилин, це залежить від кількості зон та їхньої площі. На хорошій апаратурі не буде болю чи дискомфорту, лише відчуття легкого поколювання.
Окрім гарного настрою, із собою нічого приносити не треба. Для захисту очей видаються спеціальні окуляри. Маніпуляція проводиться на зручній кушетці, застеленій одноразовим простирадлом.
На область обробки майстер наносить гель для ідеального контакту робочого наконечника зі шкірою. За допомогою лазера обробляють необхідні ділянки. А тату та сумнівні родимки оминають.
Наприкінці фахівець розповідає про очікувані результати:
- волосся має повільніше відростати і ставати більш тонким, м'яким;
- випадання починається через 2-3 тижні;
- з першого разу випадає 10-25% волосистості.
Що робити після лазерної епіляції
Післяпроцедурні рекомендації дають наприкінці сеансу:
- заборонено засмагати, а виходячи на сонце, наносити на відкриті ділянки сонцезахисний крем;
- не можна робити депіляцію, крім гоління.
Якщо між сеансами відбулися зміни, варто розповісти майстру. Наприклад, завагітніли або на щось захворіли.
Де робити лазерну епіляцію
В Україні існує багато салонів краси, де її зроблять. Визначитись з конкретним місцем допоможуть відгуки знайомих або людей, які вже скористалися цією процедурою.
Вірним рішенням, щоб в Україні зробити лазерну епіляцію – мережа спеціалізованих центрів ЕпіЛазер. Вони працюють у цьому напрямку з 2017 року, а головна їхня перевага вузькоспрямованість. В ЕпіЛазер не просто нове обладнання, а одразу два види сучасних апаратів – 3D та ELOS. Обидві технології справляються зі своїм завданням бездоганно. Докладніше про відмінності можна дізнатись на сайті epilaser.com.ua. Це допоможе зробити правильний вибір, виходячи не тільки з ціни.
Epilaser це мережа студій, тому в Україні легко вибрати зручну адресу. Їхніми плюсами є:
- сучасне обладнання;
- кваліфіковані спеціалісти з медичною освітою;
- великий досвід роботи;
- позитивні відгуки;
- ведення картки клієнта;
- обов'язкова консультація;
- нагадування про наступний візит у зручному форматі.
Epilaser - найкращий салон для того, щоб зробити епіляцію лазером. По всій мережі дотримуються правил дезинфекції та гігієни. Використовуються одноразові витратні матеріали, проводиться очищення повітря, приміщення. А завдяки інноваційній апаратурі, епіляція ефективна навіть для світлих волосків.