Двох закарпатців засудили за організовану переправку нелегалів через кордон

17
1

Вищий спеціалізований суд України залишив без змін вирок Апеляційного суду Закарпатської області стосовно двох місцевих мешканців, які у 2011 році організували незаконний перетин державного кордону України 9-м громадянам Афганістану.

Як встановило слідство,  до протиправної діяльності були причетні 7 закарпатців, серед яких нині  вже колишні прикордонник і працівник Державтоінспекції.

На початку 2011 року зловмисники зустріли дев’ятьох  нелегалів поблизу с.Зняцево Мукачівського району. Привезли їх до тимчасового помешкання, яке надав один із спільників. Спритники переправляли нелегалів через українсько-угорський державний кордон в обхід пунктів пропуску невеликими групами.

Наприкінці січня 2011 року поблизу с.Велика Добронь Ужгородського району співробітники СБУ в Закарпатській області затримали два легкових авто, в якому перебували 4 громадян України та 5 громадян Афганістану.

Тоді ж правоохоронці викрили й інших учасників цієї протиправної діяльності. Стосовно зловмисників слідчі Управління СБУ в Закарпатській області порушили кримінальну справу за ч.2 ст.332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України, вчинене за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України.

"На початку 2012 року Апеляційний суд Закарпатської області залишив без змін покарання п’ятьом фігурантам цієї кримінальної справи, призначене Ужгородським міськрайонними судом, у вигляді 3 років позбавлення волі зі встановленням іспитових термінів від 1 до 3 років кожному. Організаторові незаконного переправлення нелегалів через держкордон України Вищий спеціалізований суд України призначив покарання у вигляді 3 років позбавлення волі,  а його помічникові – 3 роки та 1 місяць ув’язнення", - йдеться у повідомленні прес-групи УСБУ в Закарпатській області

Коментарі

Я
Я!!!

Обережно! Не дайте себе обдурити крадiю та аферисту!!! Шолтiс Юлiй Людвикович, який мешкае в Закарпатськiй областi мiстi Мукачево по вул. Берегiвськiй буд. 28, кв. 15 (тел. домашнiй 4-41-41, моб. – 0995061005) зарекомендував себе, як людина що здатна на шахрайство, обман а також крадiжку. Дуже небезпечна людина – лицемiр, мае аморальнi задатки. Постiйно пропонуе послуги на виконання ремонтних робiт в будiвлях, спорудах та помешканнях, а потiм намагаеться обдурити, а кошти привласнити i розтринькати на свiй розсуд. Його батько Шолтiс Людвик Людвикович i мати Шолтіс Габрієлла Іванівна синка покривають та створюють йому всi умови для можливостi творити беззаконня. Попереджаю всiх на майбутне – це дуже небезпечнi та лицемiрнi люди. Будьте обережнi при спiлкуваннi i особливо коли будете мати з ними якусь справу.

Читайте також