Експерт: Закарпаття останнє у списку поширення ВІЛ через недостатнє тестування (ВІДЕО)

12
0

Mukachevo.net публікує третю частину інтерв'ю з головою осередку благодійного фонду 100% життя в Ужгороді - Андрієм Дем'яненком.

Раніше ми вже розповідали, як Андрій Дем'яненко дізнався про свій ВІЛ+ статус. А також писали про те, що закарпатська спільнота людей мало згуртована. Якщо порівняти навіть з іншими областями, закарпатці, які хворіють на ВІЛ є більш закриті. Це пов'язано у першу чергу із ментальністю, тому що більша частина людей, які звертаються до організації - трудові мігранти. Це люди, які їздять на заробітки, плюс є люди які ведуть абсолютно звичайний спосіб життя - працюють на цікавих посадах і мають хорошу роботу або бізнес і дуже переживають за свій соціальний статус.

Коли треба обов'язково тестуватися, як діяти якщо ви зрозуміли, що є ризик інфікування у перші 48 годин, чому ВІЛ стосується кожного, якими є основні методи передачі інфекції. Також ви дізнаєтесь, як реформа медичної системи відобразиться на пересічному пацієнту із ВІЛ та які є міфи, пов'язані із цим захворюванням.

Дивіться також: 54% закарпатців у яких виявлено ВІЛ - заробітчани. Офіційно на Закарпатті на диспансерному обліку у центрі здоров'я перебувають 737 осіб з діагнозом ВІЛ-інфекція, з яких 534 отримують антиретровірусну терапію, тобто специфічне лікування від цього захворювання.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також