Екстрена меддопомога Закарпаття за рік приймає близько 300 тисяч викликів (ВІДЕО)

7
4

Центр має 11 станцій, 3 підстанції, 64 пункти постійного базування бригад в області. На виклики виїздять 106 бригад, з них — 33 лікарські та 73 фельдшерські.

Про роботу екстреної меддопомоги Закарпатської області в період воєнного стану — у матеріалі Суспільного.

Працівники 10 бригад екстреної меддопомоги обслуговують Ужгород. Про це розповів заступник начальника Ужгородської станції екстреної меддопомоги Михайло Бойсак. За його словами, загалом на цій станції працюють близько 45 лікарів.

"Наші лікарі є на передовій, тож вони там нас захищають. Екстрена служба першою працює на передовій. Коли вимикали світло, також було не легко. Збільшилася кількість викликів, нічних викликів. Збільшилася кількість ДТП через вимкнення вуличного освітлення. Також проблеми були з ліфтами, які не працювали. Бригади застрягали в ліфтах, змушені були працювати з ліхтариками. У середньому за добу Ужгородська станція обслуговує близько 80 викликів. Це орієнтовно 80-10 викликів на бригаду", — розповів Михайло Бойсак.


Близько однієї тисячі викликів за зміну з усієї області опрацьовують працівники диспетчерської служби, — розповіла старша фельдшерка центральної диспетчерської Закарпатського центру екстреної меддопомоги Вікторія Терпак.

Закарпатський центр екстреної медичної допомоги має 11 станцій, 3 підстанції, 64 пункти постійного базування бригад, — розповів його директор Фома Білинець. За його словами, територію області обслуговують 106 бригад, з них – 33 лікарські та 72 фельдшерські.

"У нас працює близько 1500 людей. Надзвичайно, що у нас є черга молодих фахівців, які бажають працювати у службі екстреної меддопомоги. Багато роботи ми проводимо з нашими військовими, на жаль, багато поранених. Багато здійснили перевезень наших важких поранених у спеціалізовані заклади нашої області та за її межі й, зокрема, за кордон. Тому навантаження дійсно зросло", — сказав Фома Білинець.

За його словами, працівники Закарпатського центру екстреної меддопомоги опрацьовують близько 300 тисяч викликів швидкої на рік.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!



Коментарі

Т
Тетяна

Розкажіть краще за зарплату водіїв швидкої!Сором а не зарплата!

ЦВ
це вообше

та ляля шо у адідасі на світлині, це шо вобше таке? Кішкоблуди дбають про здоров'я українців?

П
Правда

Потрібно прийняти закон зі ШТРАФАМИ, як закордоном, щоб регулювати тих хто при неважливих випадках викликає швидку. Наприклад дуже часто викликають хронічні гіпертоніки, щоб збити тиск, або в дитини температура тільки почалася, а вже викликають швидку. Найгірше в тому, що ті кому справді треба допомогу (діабетична кома, інфаркт, інсульт) повинні чекати тих егоїстів хто викликав швидку, бо замість того щоб дати парацетамол, гуканка викликає лікарів по 103.

1
103

73 фельдшерські. Будь ласка, виправте одрук... Зі святом :-)

Читайте також