Фото дня: осінні кадри національного парку «Синевир» на Закарпатті (ФОТО)

3724 2

У мережі опублікували осінні фото озера Синевир та розповіли про екологічні стежки, якими можуть пройтися туристи.

Одним із найкращих місць в Україні, де можна на повну насолодитися красою осінніх пейзажів, є національний природний парк «Синевир».

Один з найбільш популярних маршрутів – це підйом до озера Синевир, яке є справжньою перлиною Західної України.

У Національному природному парку «Синевир» розповіли про найцікавіші екологічні стежки парку.

Перша екологічна стежка «Урочище Красний –  Синевирське озеро» розташована на північній стороні підніжжя гори Озірна на півночі Національного природного парку «Синевир». Протяжність екологічної стежки складає 3,2 км., а приблизний час проходження маршруту 1,5 – 2 години. Маршрут проходить на висоті від 850 до 1000 метрів над рівнем моря. Пройшовши екологічною стежкою можна побачити всю красу нашого краю, унікальні куточки дикої природи, мальовничі гірські пейзажі, величні Карпатські ліси, раритетних представників флори і фауни, величну красу Закарпатської перлини – Синевирське озеро та багато іншого.

Друга екологічна стежка, яка має назву «Гребля - Дике озеро (озеро Озірце)» розташована на північному схилі хребта Пішконя. З самого початку маршруту нас зустрічає густа стіна Карпатського лісу, унікальна рельєфна місцевість. Майже половину шляху екологічної стежки – дорога кам’яниста. Смерека, бук та явір – поширене тріо карпатських лісів. Вони гарно пристосовані для росту майже для всіх типів ґрунту, в тому числі і каменистому.

Маршрут екологічної стежки «Гребля - Дике озеро (озеро Озірце)» пішохідний. Загальна довжина його близько 4 кілометрів, приблизний час проходження маршруту 1,5 – 2 години. Пройшовши маршрут, на висоті близько 1000 м. у самому серці карпатських гір можна побачити, захоплююче «Дике озеро», яке без втручання людини перетворюється на верхове болото.

Третя не менш цікава екологічна стежка «Колочава» розташована на півдні НПП «Синевир» і проходить територією Квасовецького природоохоронного науково-дослідницького відділення. Протяжність екологічної стежки складає 15 км, тривалість проходження маршруту складає орієнтовно 7 годин. Маршрут проходить шляхом на висоті від 500 до 1540 метрів. Стежка проходить буковим лісом, де в домішку є смерека, ялиця. Також можна спостерігати красу Карпатських гір і вид на річку Тереблю.

Щоб отримати максимум задоволення від подорожі до НПП «Синевир» восени, варто врахувати кілька порад:

  • зручний одяг та взуття – осінь у Карпатах може бути непередбачуваною, тому слід підготуватися до можливих дощів та прохолодної погоди.
  • фотоапарат або смартфон – осінні пейзажі гірського краю просто вимагають бути збереженими на фотографіях.
  • екологічна свідомість – парк є заповідною зоною, тому варто поважати природу і не залишати сміття під час прогулянок.

Коментарі

НТ
но так

там ушитко файно… Але з Волового літом бола погана дорога. У Явропі такі пішники не асфальтувуть, а засипавуть природним подрібненим каміньом. А в цілому доста файно обробили. А погоститися мош за розумні ціни.

КВ
Корогод Володимир Миколайович ці

Такі мальвничі міця з величезним туристичним потенціалом! Але ж креативу в українців малувато!.. Хоч би об'єднуввлись з італійцями чи французами. Можна з тими, хто воював вже зараз за Україну. Копіталовкладення мізерні, але творча праця дуже велика потрібна!

Читайте також