Як працювати на Amazon

23
0

Ім'я Джеффа Безоса відомо, напевно, кожному. Для тих, хто не знає, це найбагатша людина на планеті, стан якого, за даними «Форбс» за серпень цього року, оцінюється в 199,3 мільярда доларів.

Заробити такий стан йому вдалося завдяки створеній ним компанії Amazon, яка вже точно представляти не треба. І навіть сьогодні, коли кількість різних маркетплейсов в світі постійно зростає, американська майданчик і раніше залишається номером один. Секрет успіху компанії складається з безлічі різних складових, головною з яких є особлива програма Amazon FBA. Вона дозволяє торгувати на маркетплейсе продавцям з усього світу, не турбуючись про безпечне зберігання, пакування та швидку доставку свого товару.

Що таке FBA і як працює програма

Отже, дана програма дозволяє стороннім продавцям користуватися складськими приміщеннями та іншими сервісами американського маркетплейса №1. Продавець сам виставляє свій товар на Amazon, відправляє його на склад даної програми, після чого компанія розподіляє товар між усіма складами по країні, щоб забезпечити найкращу логістику. А продавцю залишається займатися власним маркетингом. Всі інші моменти бере на себе торгова площадка. У підсумку, покупець отримує товар продавця і високі стандарти сервісу Amazon. Зокрема, компанія забезпечує складання, упаковку, доставку, а також роботу з можливим поверненням товару. Все про переваги, недоліки та інших нюансах роботи з FBA, пише сайт 4b.ua.

Проблеми з виходом на Amazon

Для вітчизняних підприємців вихід на американський маркетплейс є певним бар'єром, переступити який наважуються лише деякі. Факторів, що визначають такий стан речей, кілька. Основні з них - мова, нюанси законодавства, постійно мінливі правила і вартість послуг торгового майданчика. Однак, як стверджують експерти по роботі з Amazon, це зовсім не привід відмовлятися від одного з найбільших світових ринків. Адже можна вибрати надійного партнера по реєстрації та супроводу Вашого бізнесу за кордоном. Наприклад, компанія 4B пропонує наступні послуги:

  • консультації по легальному побудови e-commerce бізнесу;
  • побудова схеми взаєморозрахунків з контрагентами;
  • розблокування Amazon-акаунтів і лістингів;
  • аудит Amazon-аккаунта.

Як зізнаються підприємці, виходили на Amazon самостійно, допомога досвідченого і компетентного партнера дозволила б набагато швидше почати отримувати прибуток від співпраці з найбільшим маркетплейсом в світі.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також