Коли вирішено здобути професію розробника, виникає питання – як навчатися. Для того щоб стати професіоналом, допоможуть курси програмування у Києві.
Однак, на просторах мережі промишляє безліч шахрайських компаній, які беруть гроші і до ладу не вчать. Тому, щоб не помилитися при виборі інтернет-академії та отримати хороший результат, необхідно звернути увагу на деякі критерії.
Яким має бути вчитель
Фахівці SkillUP рекомендують поцікавитися, чи має викладач відповідну освіту та досвід, яким може поділитися з учнями. Бажано дізнатися про участь тренера у реальних проектах із новітніми технологіями. Вчитель повинен подавати матеріал легко і зрозуміло.
Ці умови можна перевірити на пробному уроці, що надається компанією.
Вартість проходження курсу
Якщо немає можливості виплачувати велику суму, можна займатися у великій групі. Так, вартість навчання на 20-30% дешевше, ніж за індивідуального підходу. Крім цього, при виборі курсів необхідно знайти баланс між ціною та якістю освітніх послуг.
Можливість зворотного зв'язку
Курси бувають 2-х форматів:
- З активною взаємодією з боку тренера. Зокрема, перевіркою домашніх завдань, які перевіряє викладач та дає цінні рекомендації. Також на курсах може бути можливість ставити запитання та отримувати цінні відповіді.
- Без комунікацій з експертом. Такі заняття проводяться з великими групами. У цьому випадку вчитель пропонує посилену теоретичну базу і завдання для тренування. Оцінювати результати доведеться самостійно.
У першому випадку студент отримує значну вигоду, т.к. йому пояснює помилки та дає поради сам експерт. Цей варіант навчання і є чудовим тренуванням, але за вартістю дорожчим. У другому випадку завдання перевіряти не будуть, виконані роботи можна лише помістити у портфоліо. Натомість. навчання за такого підходу виходить за вартістю набагато дешевше. Про ці умови необхідно поцікавитися при виборі навчальної компанії на сайті такої.
Актуальність програми навчання
IT сфера не стоїть на місці. І те, що було затребуване вчора, сьогодні це вже практично нікому не потрібне. З'являються складніші технології та завдання. Тому при виборі курсів рекомендується поцікавитися актуальністю інструментів і способів розробки. Зокрема, мови програмування, яким навчає інтернет-академія, мають бути найсвіжіших на сьогоднішній день версій. А також тренер має підтримувати використання нових бібліотек.
Подібних умов можна дізнатися при ознайомленні з навчальною програмою. Важливо також розуміти, наскільки така підходить під особисті можливості та знання.
Крім цього рекомендується оцінити, наскільки навчальний курс враховує останні методи розробки. Допомогти цьому може думка досвідченіших колег та залишені відгуки колишніх учнів.
Можливості стажування
Якщо навчальна компанія пропонує практику – це чудова можливість показати себе та потренувати свої навички при роботі зі справжніми проектами. Адже, навіть якщо є хороші домашні завдання, але немає практики - у того, хто навчається, відсутня уявлення повного робочого процесу.
При стажуванні майбутній програміст ознайомиться з ким взаємодіяти та побачить, як насправді відбувається розробка проекту. Такий підхід дає дорогоцінний досвід та можливість додати інформацію про практику до резюме. А це робить кандидата привабливішим перед роботодавцем.
Працевлаштування
Буває, що компанії після навчання самі працевлаштовують своїх студентів. Але це рідкісна можливість, яку можуть надати лише одиниці. Та й вартість курсів із такою пропозицією завищена.
У більшості випадків випускникам допомагають зі складанням резюме, підказують, де шукати роботу і як пройти співбесіду.
Коли академія пропонує послуги з працевлаштуванням, варто уважно вивчити договір, в якому для того, щоб отримати робоче місце, часто необхідно оплатити і пройти додатковий курс або під працевлаштуванням розуміється лише запрошення на співбесіду.
Навчання програмування - серйозний та важкий процес. Рекомендації вище допоможуть усім охочим обрати ту інтернет-академію, яка підходить під фінансові можливості та здатність навчатися, а головне – не помилитися з експертністю тренера та уникнути марних витрат на здобуття неактуальних знань.