
Наручний годинник з'явилися ще в 16 столітті. У хроніках згадується, що в 1571 році англійській королеві Єлизаветі були подаровані годинник у вигляді браслета, багато прикрашені коштовностями.
Через свою подібність з ювелірною прикрасою (браслетом) наручний годинник довгий час вважалися суто жіночим аксесуаром.
Наручний годинник - для всіх
В кінці 19 століття ситуація змінилася. Чоловіки зрозуміли, що використовувати хронометр, що знаходиться на зап'ясті, набагато зручніше, ніж кишенькові. Наручний годинник в даний час не менше популярні. Вибрати і купити на Бест-тайм модель наручних годинників буде нескладно. Пропонований вибір великий, а цінова політика даної компанії дуже гнучка.
Наручний годинник бувають чоловічі, жіночі, унісекс, а також дитячі. По механізму - механічні та кварцові.
Механічний годинник
Спочатку годинник був тільки механічні. До цього дня механічний наручний годинник найбільш популярні. Вони відрізняються більш тривалим терміном служби, пристрій механізму дозволяє проводити ремонт в разі поломки. Механічний годинник за стилем можуть бути будь-якими. Підійдуть шанувальникам класики і любителю стилю мілітарі. Можуть бути просто хронометром, а можуть стати остаточним штрихом вашого образу. Найбільш вишукані моделі можуть виглядати як прикраса.
У сучасному світі існує дуже багато марок наручних годинників і зробити вибір складно. Допомогти у виборі зможуть наступні критерії:
- потрібний вам стиль;
- якість механізму;
- матеріал скла;
- герметичність і матеріал корпусу;
- браслет або ремінець.
За стилем вибір здійснити нескладно. Орієнтуватися треба на стиль одягу. Якість механізму залежить від фірми виробника. Вважається, що найбільш точними є хронометри виробництва Швейцарії та Японії. Але існує чимало відмінних годин, зроблених в інших країнах. Тому важливіше не країна виробництва, а сертифіковані цей годинник чи ні.
Скло може бути виготовлено з пластика, кварцу або сапфіру. Пластикове найбільш бюджетне за вартістю, сапфірове - найдорожче, але і найміцніше. Подряпати його можна тільки алмазом, тому завжди виглядає як нове.
Матеріали для корпуса: пластик або метал. Вибір металу корпусу впливає на вартість годинника. Також на ціну впливає і рівень герметичності корпусу (від початкового до професійного).
Кріпитися на зап'ясті годинник можуть за допомогою браслета або ремінця. Для них використовуються дуже різні матеріали: від синтетичних до натуральних.
Визначившись з вибором - купуйте у надійного продавця. У спеціальних магазинах продають тільки оригінальні моделі за розумними цінами, на які ви отримуєте гарантію. Купівля в цьому місці не принесе неприємних сюрпризів!